برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امکان همه‌گونه تغییر در برنامه‌های لیگ قهرمانان وجود دارد؛رتبه ایران در غرب آسیا اول است

جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۴ — فارس

عضو ایرانی کمیته برگزاری لیگ قهرمانان آسیا گفت: تغییر در برنامه‌‌‌های لیگ قهرمانان وجود دارد.

شاهین رحمانی

شاهین رحمانی عضو ایرانی کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در خصوص این موضوع که آیا امکان تغییر برنامه‌های لیگ آسیا وجود دارد یا خیر، گفت: از یک قدم عقب‌تر به شما توضیح می‌دهم تصمیم‌گیری برای تغییر در مسابقات توسط کمیته‌ها انجام می‌شود و کمیته‌ها را اعضای فدراسیون‌ها تشکیل می‌دهد. این فدراسیون‌ها هستند که توافق می‌کنند مسابقات چه زمانی برگزار می‌شود.

وی افزود: لابی بخشی از یک سازمان بزرگ است و یک مسئله کاملا معمولی و پیش پا افتاده به حساب می‌آید. اما AFC سازمانی است که در آن تامین منافع دیگران هم وجود دارد و امکان همه گونه تغییر در آن هست. اگر می‌خواهید بدانید که در کمیته‌ها چه تصمیماتی گرفته می‌شود باید اطلاعاتی از آن مجموعه در اختیار داشته باشید.

رحمانی در خصوص این موضوع که سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا به ۴ رسیده، تاکید کرد: روند تصمیم‌گیری این گونه است که هر سال بر اساس روشی که کمیته اجرایی تدوین کرده مدارک کشورها بررسی می‌شود. بنابر فرمول‌های تعیین شده امتیازات آنها بررسی و رتبه آنها محاسبه می‌گردد. نتیجه گزارش بررسی در سال ۲۰۱۳ مثل سال‌های گذشته به کمیته مسابقات ارجاع می‌شود و آنها در این خصوص تصمیم نهایی را می‌گیرند و مصوبه را اعلام می‌کنند. البته هنوز کمیته مسابقات تصمیمی نگرفته و قرار است نتیجه آن دوشنبه آینده اعلام شود البته برای بررسی یک هفته پیش از جلسات به اعضای کمیته که علی کفاشیان هم یکی از اعضای آن اطلاع داده می‌شود. اما ایران در منطقه غرب بالاترین رتبه را گفته و در آسیا دومین کشور محسوب می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391