برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رسایی: اسم افراد برای ما مهم نیست،در ۳ ماه تکلیف پرونده فساد در فوتیال مشخص می شود

یکشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۸ — گل

رسایی عنوان کرد در رابطه با بحث بودجه ی فدراسیون فوتبال نیز ورود خواهند کرد و درباره ی ابهامات و مشکلاتش رسیدگی خواهد شد

حمید رسایی یکی از نمایندگان مجلس که مسئول رسیدگی و پیگیری مسائل مربوط به فساد در فوتبال است اعلامم کرد در سه ماهِ آینده نتیجه و تکلیف این پرونده مشخص خواهد شد.

وی در این باره گفت: نمی توان به صورت دقیق اظهار نظر کرد اما نهایتا انشاالله تا سه ماه آینده پرونده تکمیل خواهد شد.

برخورد با هر فسادی بسیار دشوار خواهد بود اما مطمئن باشید بنده و همکاران این اراده را در خود می بینیم و تحت تاثیر هیچ چیز قرار نخواهیم گرفت. مطمئن باشید در این مساله محکم عمل خواهیم کرد و بعد از ارایه گزارش باید منتظر ورود دوستان در بحث قضایی این پرونده باشیم.

این نماینده ی شهر تهران عنوان کرد که فشارها بر روی تصمیم کمیته تاثیری نمی گذارد و هم چنین از اسامی نیز ترسی ندارند. هر نتیجه ای حاصل شود اسامی افرادی که در این پرونده دست داشته اند اعلام خواهد شد.

رسایی عنوان کرد در رابطه با بحث بودجه ی فدراسیون فوتبال نیز ورود خواهند کرد و درباره ی ابهامات و مشکلاتش رسیدگی خواهد شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391