برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیث رضایی: بیرون می‌ماندم هم استقلالی نمی‌شدم،روحیاتم به استقلال نمی خورد

یکشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۰ — گل

دوست نداشتم مسئله استقلال رسانه‌ای شود اما وقتی آقایان فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی خبر حضورم در استقلال را تکذیب نکردند یعنی اینکه اتفاقی افتاده است.

شیث رضایی

حالا که شیث رضایی به مس کرمان رفته است راحت تر در مورد پیشنهاد استقلال حرف می زند.او امروز در مصاحبه ای که با تسنیم داشت در مورد همه این مسائل صحبت کرد.

کار با مظلومی

قبلا سابقه کار با پرویز مظلومی در تیم ملی را داشتم و او از من شناخت کامل داشت به خاطر همین پیشنهاد مس را پذیرفتم. در یک و نیم سال گذشته از سطح فوتبال ایران دور بودم و می‌خواستم در جایی بازی کنم که آرامش داشته باشم. در مورد اینکه از چه تیم‌های دیگری پیشنهاد داشتم نمی‌خواهم از تیم خاصی اسم ببرم چرا که می‌‌گویند بازارگرمی کرده ولی می‌خواهم از فتح‌الله‌زاده، قلعه‌نویی، یاوری، گل‌محمدی ،ابراهیم‌زاده و دیگر عزیزان تشکر کنم که به من لطف داشتند.

چرا به استقلال نرفتی؟

دوست نداشتم مسئله استقلال رسانه‌ای شود اما وقتی آقایان فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی خبر حضورم در استقلال را تکذیب نکردند یعنی اینکه اتفاقی افتاده است. احترام خاصی برای آنها قائلم و آرزو می‌کنم روزی شاگرد قلعه‌نویی در تیمی غیر از استقلال باشم چون روحیاتم به این تیم نمی‌خورد.درست است که بازیکنانی مانند اولادی، قاضی، نوری و نیکبخت به استقلال رفتند اما قضیه من فرق می‌کند. قاضی یک سال در پرسپولیس بوده و حضورش در استقلال حساسیتی نداشت، بقیه هم بازیکنان بزرگی هستند اما من ۸ سال در پرسپولیس بازی می‌کردم و نمی‌توانستم به استقلال بروم.

بخاطر هواداران پرسپولیس

صفحه‌ای در فیس بوک ندارم اما به من جسته و گریخته خبر می‌رسید که هواداران پرسپولیس چقدر از رفتنم ناراحت هستند به همین دلیل دیدم که حضورم در استقلال درست نیست.

بدی های پرسپولیس به من

کاری ندارم که ماشینم را از پارکینگ خانه‌ام بیرون آوردند، کاری ندارم وقتی رفتم طلبم را از پرسپولیس بگیرم، بدهکارم کردند، کاری ندارم مرا از این تیم بیرون کردند و در بدترین دوران پشتم را خالی کردند. کاری ندارم مردم من را فراموش کردند اما برایم دلم مهم بود. اسم پرسپولیس روی من حک شده بود و نمی‌توانستم در استقلال بازی کنم.به پیکان می‌رفتم و در دسته اول بازی می‌کردم. حتی اگر پیشنهادی هم نداشتم به آن مکه‌ای که رفتم بیرون می‌نشستم و به استقلال نمی‌رفتم.

شعار هواداران استقلال

این مسئله برای من جالب و باعث افتخار است که هواداران استقلال من را به عنوان یک پرسپولیسی اصیل می‌شناسند. اگر به این تیم می‌رفتم هم به خودم، هم به استقلال و هم به امیر قلعه‌نویی بد می‌کردم و نمی‌توانستم توانایی‌هایم را به نمایش بگذارم.

تا دایی هست من نیستم

می‌دانم تا ۳ سال آینده و زمانی که علی دایی در پرسپولیس باشد نمی‌توانم به این تیم بروم اما حاضر نیستم تحت هر شرایطی به پرسپولیس برگردم. فقط به امید اینکه روزی به تیم محبوبم برگردم فوتبال بازی می‌کنم و اگر یک درصد امید نداشتم خداحافظی می‌کردم. در ۲۹ سالگی و در اوج فوتبالم مطمئنم که روزی به پرسپولیس برمی‌گردم.باید از حبیب کاشانی، علی پروین و محمد مایلی‌کهن تشکر کنم که در این مدت مانند برادر بزرگتر به من لطف داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391