برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته انضباطی درخواست شیث رضایی را رد کرد

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۱ — باشگاه خبرنگاران

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از رسیدگی به درخواست شیث رضایی و بررسی لایحه دفاعیه باشگاه پرسپولیس، حکم خود را صادر و درخواست رضایی را رد کرد.

شیث رضایی

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی شکایت شیث رضایی از باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، مبنی بر اینکه بابت بازی در این تیم در فصل ۹۱ - ۹۰ مبالغی را طلبکار است، معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعیه را تنظیم و ارسال کرد. از سوی محمود سالارکیا معاون حقوقی باشگاه، مجید اسفیدانی به عنوان نماینده حقوقی باشگاه در این پرونده معرفی شد و مدارک و مستندات مختلفی ارائه شد. کمیته انضباطی فدراسیون در نهایت حکم خود را اعلام کرد که در شرح آن به اختصار در زیر آمده است:

«... کمیته انضباطی جهت رسیدگی به پرونده، جلساتی را تعیین کرد که نمایندگان طرفین در جلسه ۹۲/۸/۶ حاضر شدند و ضمن ادای توضیحات لوایح تکمیلی را نیز ارائه کردند. وکیل خواهان درخواست قبلی را تکرار و میزان مطالبات موکول را حدود ۱۴۰ میلیون تومان اعلام کرد...».

کمیته انضباطی با توجه به مجموع دریافتی آقای شیث رضایی که خالص ۱۹۰ میلیون تومان بوده با عنایت به محرومیت شش ماهه نامبرده، اقدام باشگاه در جهت اجرای تبصره یک ماده ۴۲ آئین نامه انضباطی و کسر ایامی که بازیکن محروم بوده از کل مبلغ قرارداد را موجه داشته و با توجه به محاسبه سایر کسورات، درخواست آقای شیث رضایی را غیر موجه و مردود اعلام کرد. رأی لازم در فرجه مقرر قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف می‌باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391