برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نماینده روبین کازان با پرسپولیسی‌ها دیدار کرد،برگزاری اردوی ۵ روزه و انجام ۲ بازی

یکشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۷ — فارس

مسئول روبین کازان روسیه دومین جلسه خود را با پرسپولیسی‌ها برگزار کرد.

تیم پرسپولیس

پس از سفر رویانیان و دایی به کازان مقرر شد مسئولان روبین کازان نیز سفری به تهران داشته باشندو در خصوص برگزاری اردوی تدارکاتی و دوستانه با قرمزپوشان در تهران مذاکره کنند. از همین رو پس از برگزاری اولین جلسه امروز دومین نشست نماینده روبین‌کازان و قرمزپوشان برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد کازانی‌ها ژانویه یعنی دی ماه به تهران سفر کرده وضمن برگزاری یک بازی دوستانه با قرمزپوشان اردوی ۵ روزه‌ای را هم در تهران برگزار کنند.

به درخواست کازانی‌ها قرار است این تیمعلاوهبر پرسپولیس یک بازی دوستانه دیگر با یکی از تیم‌های ایرانی برگزار کند که قرار است پرسپولیسی‌ها پس از مذاکرات این تیم را مشخص و به کازانی‌ها معرفی کنند.

همچننی مدیرروابط باشگاه پرسپولیس ضمن تشکر از کلیه رسانه‌ها بابت پوشش‌دهی اخبار حضورمیلان در ایران گفت: شاید خیلی‌ها دوست داشتند با مالدینی در دیدار میلان و پیشکسوتان پرسپولیس صحبت کنند اما ما سعی کردیم که با حضور در نشست مطبوعاتی ایشان جواب همه را بدهد. چون واقعا اگر مالدینی را به میکس‌زون ورزشگاه می‌آوردیم با توجه به شلوغی معلوم نبود چه اتفاقی می‌افتاد. در کل ما از تمام رسانه‌ها بابت همکاری‌شان تشکر می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391