برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تحرکات برای برکناری رویانیان آغاز شد

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۲ — قانون آنلاین

شنیده‌ام پیروانی یا حبیب کاشانی مدیرعامل تیم می شوند. ما هم از هر کسی که جای رویانیان بیاید حمایت می کنیم. او ۴۰ میلیارد بدهی برای تیم باقی گذاشته و وقتش است که از تیم برود.

شب گذشته یکی از بوقچی های قدیمی باشگاه پرسپولیس با خبرنگار بانک ورزش تماس گرفت و از تحرکاتی عجیب در این تیم خبر داد. این بوقچی قدیمی که زمانی مشکلاتی با علی دایی داشت خبر داد می‌خواهند با کمک چند بوقچی دیگر بر علیه رویانیان کار کنند و در ورزشگاه‌ها علیه او شعار دهند. این بوقچی که گویا خیلی بیشتر از اطرافیان باشگاه از تغییرات این تیم خبر دارد گفت: شنیده‌ام پیروانی یا حبیب کاشانی مدیرعامل تیم می شوند. ما هم از هر کسی که جای رویانیان بیاید حمایت می کنیم. او ۴۰ میلیارد بدهی برای تیم باقی گذاشته و وقتش است که از تیم برود.افشین پیروانی تحصیلکرده است و چون گودرزی خودش دانشگاهی است قول داده خرج تیم را بدهد و او مدیرعامل تیم شود. البته احتمال دارد حاج حبیب بیاید و برای ما بین این دو فرقی نیست. اگر دایی هم این روزها علیه رویانیان صحبت کند ما از مربی تیم حمایت می کنیم.

جالب اینجاست که این بوقچی از دشمنان قدیمی دایی است ولی حاضر است برای رفتن رویانیان از او حمایت کند. باید دید حرف های او تا چه حد به واقعیت نزدیک است و آیا رویانیان به زودی جایش را به فرد دیگری می دهد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391