برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: قلعه‌نویی مرام پهلوانی را به خوبی توصیف کرد،به او افتخار می‌کنیم

پنجشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی استقلال مرام پهلوانی را به خوبی توصیف کرد.

محمد رویانیان، در خصوص حضور امیر قلعه‌نویی در شیرخوارگاه آمنه اظهار داشت: امیر قلعه‌نویی پهلوانی را به معنای واقعی خود نشان داد. سرمربی استقلال وقتی با پرسپولیسی‌ها و میلانی‌ها به شیرخوارگاه آمنه آمد و دست نوازش بر سر کودکان بی‌سرپرست کشید لذت بردم.

وی ادامه داد:‌امیر هم مرام پهلوانی دارد و هم اسطوره فوتبال ماست. مطمئن باشید همه ملت چه پرسپولیسی و چه استقلالیبه او افتخار می‌کنند. امیر امروز نماینده استقلال نبود نماینده همه مردم بود که پهلوانی خود را نشان داد. او کار بزرگی کرد و به خاطر همین است که به او می‌گویند ژنرال.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: امیر پهلوان بزرگی است که معنای پهلوانی را کاملاً توضیح داد.پرسپولیس و استقلال ندارد، ما بهعنوان یک پرسپولیسی بهاو افتخار می‌کنیم. روز پنجشنبه ۷ آذر هیچ‌وقت از دیدگان پرسپولیسی‌ها و فوتبال دوستان پاک نخواهد شد و فراموش نمی‌شود. امیر کار بزرگی کرد که ارزش آن بسیار بالاست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391