برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ادامه بی اعتمادی رویانیان به اقدامات بعدی علی پروین

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۴ — باشگاه خبرنگاران

هیات مدیره پرسپولیس امروز تشکیل جلسه داد و در پایان صحبت‌ها حاکی از آن بود که اعضا نشست خوبی داشتند اما نزدیکان رویانیان می‌گویند او هر چند آرامتر شده است اما اعتمادی به شرایط موجود ندارد.

محمد رویانیان

در پایان جلسه هیات مدیره اعضا تلاش کردند به گونه‌ای صحبت کنند که نشان دهنده پایان اختلافات داخلی مجموعه باشد، اما نزدیکان رویانیان می‌گویند او هر چند با زدن حرفهایش به اعضا آرامتر شد، اما از صحبت‌هایش برمی‌آید که به شرایط موجود اعتماد ندارد. منابع غیررسمی در این باره می‌گویند رویانیان باور دارد که اگر جمشیدی بعد از اتفاقات اخیر محتاطانه‌تر عمل می‌کرد علی پروین از برنامه‌هایی که سالها در سرش بود دست نمی‌کشید و شاید حالا حساب شده‌تر عمل کند. آنچه از مجموع شنیده‌ها برمی‌آید این است که محمدرویانیان از حمایت واقعی پروین قطع امید کرده و باور دارد که تا وقتی او برای خود شانسی قائل باشد از تغییرات مدیریتی حمایت خواهد کرد هر چند که در ظاهر مطلب دیگری را مطرح کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391