برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: در خانواده پلیس رسم است فرماندهان سرزده وارد گود ‌شوند

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نگران نباشید در خانواده پلیس رسم است فرمانده به صورت سرزده به جاهایی که دوست دارد سرکشی کند.

محمد رویانیان ، درباره غیبتش در جلسه روز گذشته وزیر ورزش با مسئولان دانشگاه پرسپولیس که گفته می‌شود خود وزیر درخواست داشته تا برخی‌ها در آن جلسه نباشند، گفت: ابتدا باید بگویم خیلی خوشحالم که وزیر ورزش و جوانان به صورت سرزده به برخی جاها ورود می‌کند.

وی افزود: این موضوع مهم است البته من زمانی که پلیس بودم رسمی داشتیم و اینکهفرمانده دوست داشت به صورت سرزده به برخی جاها ورود کند وارد میدان شود تا به برخی مسائل اشراف پیدا کند. به نظر من کار خیلی قشنگ است.

رویانیان ادامه داد: این سرکشی‌های سرزده می‌تواند خیلی از مسائل را برای آقای وزیر مشخص کند ولی من از ایشان که لطف کردند برای سرکشی به دانشگاه پرسپولیس در اولین قدم میدانی خود رفتند کمال تشکر راکنم و امیدوارم کهدر جریان امورات ما قرار گرفته باشد.

وی ادامه داد: به نظرم وزیر در دانشگاهعلم فوتبال را دید و نگاه دانشگاه محور ما را متوجه شد غیر از این خبری نبوده و زیاد خودتان را اذیت نکنید.

مدیرعامل پرسپولیسدر خصوص جلسه‌اش با عابدینی گفت: قرار بود یک جلسه برگزار شود اما این اتفاق نیفتاد و صحبت‌های دیگر مطرح شده ما هم دیگر حرفی نزدیم این طور بهتر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391