برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلخوری رویانیان از مالدینی: آنقدرها هم خوش‌تیپ نبود!

جمعه، ۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۹ — گل

بازیکن تاریخی میلان و چهره‌ای که دیروز کاملا مقابل خواسته‌های خارج از قرارداد باشگاه پرسپولیس مقاومت کرد و تن به کارهایی که از او خواسته شده بود نداد

پائولو  مالدینی

محمد رویانیان در برنامه نود شب گذشته نشانه‌هایی از دلخوری از میهمان‌های ایتالیایی را بروز داد.

پس از پخش گزارشی در برنامه نود از فرودگاه و نشان دادن صحنه‌های هجوم مردم به مالدینی، وقتی فردوسی‌پور این رفتار طرفداران را غیرعادی دانست محمد رویانیان در واکنشی جالب خطاب به فردوسی‌پور گفت پائولو مالدینی زیادی لطیف بود که این موضوع با واکنش فردوسی‌پور مواجه شد. مجری برنامه نود سپس به تیپ و قیافه مالدینی و جذابیت‌های ظاهری‌اش اشاره کرد که رویانیان گفت: نه، من از نزدیک دیدمش آنقدرها هم خوش‌تیپ نبود!

رویانیان سپس به شوخی فردوسی‌پور را مظهر خوش‌تیپیدانست. البته این ظاهر قضیه بود و به نظر می‌رسید در پس صحبت‌های رویانیان یک دلخوری عمیق از مالدینی وجود دارد. بازیکن تاریخی میلان و چهره‌ای که دیروز کاملا مقابل خواسته‌های خارج از قرارداد باشگاه پرسپولیس مقاومت کرد و تن به کارهایی که از او خواسته شده بود نداد. خواسته‌هایی مثل حضور در برنامه نود که قبلا در قرارداد قید نشده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391