برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صبری: حضور ۴۰ ساله یاوری در فوتبال دلیل بر خوب بودنش نیست

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۱ — فارس

مدافع سابق تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: مربی تیم رفتارهایی کرد که با زندگی‌ام بازی کرد.

مصطفی صبری ، در خصوص شرایطش در فجرسپاسی اظهار داشت:‌من اول فصل پیشنهاداتی داشتم اما تصمیم داشتم با توجه به مصدومیتی که گریبانگیرم شده بود به تیمی بازگردم که قبلا در آن بازی کرده بودم و تیم خودم به حساب می‌آمد. من با غلامحسین پیروانی پیش از این کار کرده بودم و تا زمانی که او بود همه چیز خوب پیش می‌رفت و شرایط من هم بد نبود اما با تغییر سرمربی همه چیز عوض شد.

وی دامه داد: یکسری مسائلی پیش آمد که نمی‌خواستم در مورد آنها صحبت کنم اما هم اکنون تصمیم گرفتم این موارد را بگویم تا مردم آگاه شوند. آدم‌ها آن چیزی نیستند که فکر می‌کنند. ظاهرشان فریب‌دهنده است و یک کارهایی می‌کنند که در ظاهر از آنها بعید است اما به راحتی دست به این مسائل می‌زنند. من به دلیل تنها یک سری کارهایی که یک فرد انجام داده بود از تیم کنار گذاشته شدم و در حالی که شخص دیگری کارها را انجام داده بود من چوبش را خوردم.

مدافع فجرسپاسی یادآور شد: بازیکنی که ۳ سال تیم نداشت به مربی‌مان تهدید می‌کند که اگر من در تیم نباشم کارهایی را که انجام داده رسانه‌ای می‌کند. آن وقت تنها کسی که می‌توانست از تیم کنار گذاشته شود، من بودم. من یک سؤال دارم بازیکنی که سه سال تیم نداشته چگونه می‌تواند به یک تیم که در انتهای جدول است، کمک کند. شما از هر فرد فوتبالی این موضوع را بپرسید متعجب می‌شود. یک سری مسائل پشت پرده است که این اتفاق رخ داده است.

صبری تاکید کرد: مربی‌ای که اذعان دارد ۴۰ سال در فوتبال بوده اما دست به کارهایی می‌زند که انسان‌های دیگر چنین کارهایی را انجام نمی‌دهند. افراد ظالمی بوده‌اند که سالیان سال حکومت کردند اما دلیل بر خوب بودن آنها نیست! او ادعا دارد ۴۰ سال در فوتبال ایران بوده اما این موضوع دلیلی نمی‌شود که او آدم خوبی باشد. مربی تیم با زندگی‌ام بازی کرد من همه چیز را فهمیدم و این صحبت‌ها را کردم که مردم متوجه شوند افراد چه اخلاقی دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391