برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش مدیرعامل سایپا به بخشیده شدن دایی: در شرایط مشابه کمیته انضباطی به ما حق اعتراض هم نداد

جمعه، ۲۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۶ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه سایپا در واکنش به بخشیده شدن علی دایی پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا گفت: در شرایط مشابه برای سرمربی تیم ما رای قطعی صادر کردند و حق هیچ اعتراضی نداشتیم.

خلیل سپهر سبحانی

خلیل‌سپهر سبحانی در خصوص دیدار پرسپولیس و سایپا که با شکست یک بر صفر نارنجی‌پوشان همراه بود، عنوان کرد: بازی پایاپایی را شاهد بودیم. شایستگی بچه‌های تیم ما در این بازی کم نبود و در حالی که پرسپولیس در زمین خودش بازی می‌کرد و شرایط میزبانی داشت، بازیکنان سایپا بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های خوبی هم برای گلزنی داشتند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که «بخشیده شدن علی دایی از سوی کمیته استیناف شب قبل از بازی از نظر روحی روی تیم سایپا تاثیر نداشت؟» گفت: روی تیم ما تاثیری نداشت اما شرایط مشابه این قضیه برای سرمربی تیم ما اتفاق افتاد که کمیته انضباطی حتی حق اعتراض هم به ما نداد، چه برسد به اینکه کمیته استیناف بخواهد بعد از قطعی شدن حکم محرومیت را ببخشد. امیدوارم در قضاوت‌ها اتفاقاتی بیفتد که همه تیم‌ها منتفع شوند، چرا که درباره سرمربی تیم ما رای قطعی صادر کردند و حق هیچ اعتراضی نداشتیم.

سبحانی اضافه کرد: این مسائل ذهن‌ها را درگیر می‌کند و دیگر درباره اینکه چه اتفاقاتی افتاده و چرا به صورت یکسان برخورد نمی‌شود مراجع مربوطه باید پاسخگو باشند.

وی در خصوص اعتراض اعضای تیم سایپا به قضاوت داور مسابقه، اظهار داشت: فوتبال به این شکلی که پیش می‌رود ضرر می‌کند. رقابت سالم روی پاشنه عدالت می‌چرخد و در فوتبال که یک ورزش رقابتی است، رقابت بی معنا می‌شود. همه ما التزام داریم که سلامت فوتبال را حفظ کنیم و در این مسیر قدم برداریم. نمی‌توان گفت در این بازی فقط داوری تاثیر داشت، اما برای رشد فوتبال باید حرفه‌ای‌تر شویم و در مسیر درست قدم برداریم، چرا که رشد فوتبال در شرایط طبیعی و سالم اتفاق می‌افتد.

مدیرعامل باشگاه سایپا یادآور شد: نباید در حق تیمی اجحاف شود و کاری کنیم که تیم‌ها از مسیر رقابت کنار بروند. به نظر می‌رسد فوتبال از مسیر رقابتی بودن خارج می‌شود و این مسئله به هیچ عنوان خوب نیست.

سبحانی درباره اظهارت علی دایی مبنی بر اینکهبخشیده شدن من ربطی به سرپرست سایپا نداردگفت: درباره این صحبت‌ها نظری ندارم. درباره سرمربی تیم خودم صحبت کردم و می‌گویم چرا زمانی که انگین فیرات محروم می‌شود کمیته انضباطی حتی اجازه اعتراض هم به ما نمی‌دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391