برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوشبینی خرافاتی‌ها به موفقیت سایپا مقابل پرسپولیس

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۵ — گل

حالا و با این سابقه مشابه حتما خرافاتی‌ها می توانند برای برد سایپا در این بازی شانس قائل شوند اما این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود

سایپا و پرسپولیسعصر پنجشنبه این بار درورزشگاهآزادی به مصاف هم می روند.این بازی شاید برای پرسپولیسی‌ها جنبه انتقامی داشته باشد اماسایپا هم تیم کوچکی نیست در نیمه بالایی جدول حضور دارد .با این حال به نظر می رسدروی کاغذ این تیم برای شکست حریف خود از شانس بیشتری برخوردار است.

اما شاید مقایسه شرایط دو تیم قبل از بازی پنجشنبه نسبت به بازی رفت دو تیم که برتری نارنجی‌ها انجامید ،جالب باشد.

پرسپولیس در نیم فصل اولقبل از مصاف با سایپا و قبول اولین شکست فصل تراکتورسازی و مس را برده و با ذوب آهن مساوی کرده بودتا با ۷ امتیاز به مصاف حریفش بیاید اما سرخ هادر نیم فصل دوماز سه بازی خود ۶ امتیاز گرفته اند و یک باخت داشته اند .

در نقطه مقابل سایپا کهدر شروع فصل با دو مساوی مقابل داماش و استقلال اهواز و یک شکست بد به راه آهنبه مصاف پرسپولیس آمده بود مقابل تیم دایی از بحران بیرون آمد و اولین بردش را تجربه کرد اما نکته جالبآنجاستکهدر نیم فصل دوم همتیم فیراتدر شرایطی نسبتا بحرانیبه مصاف پرسپولیس می آیند.سایپایی‌ها نیمه دوم رقابت‌ها را با باخت مقابلداماش شروع کردند و بعد از آن دو مساوی مقابلراه آهن و استقلال خوزستانبه دست آوردند تا باز هم با دو امتیازرودروی سرخ‌ها صف آرایی کنند.

حالاو با این سابقه مشابه حتما خرافاتی‌ها می توانند برای برد سایپا در این بازی شانس قائلشوند اما این مسابقه درورزشگاه آزادی برگزار می شود – که با وجود تعداد کم تماشاگر و حمایت کننده از پرسپولیس برایسرخ‌ها استادیوم خانگی است و در این زمین راحت تر بازی می کنند. از طرفی سایپا که با وجود ازدست دادن ۷-۶ بازیکن جورواجورهیچ مهره قابلی در نیم فصل دوم جذب نکردهرودرروی تیمی قرار می گیردکه با جذب مسلمان و حاتمی قویتر هم شده ضمن اینکه باید یادآوری کنیم دربازی نیم فصل اول دو تیم خبری از حضور خلعتبری در ترکیب پرسپولیس نبود؛آن هم این خلعت آماده و گلزن

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391