برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توصیه مدیرعامل سپاهان به تیم ها؛ بازیکن اسمی نگیرید!

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۰ — گل

تیم‌ها نباید دنبال بازیکن اسمی باشند و ابتدا باید از کارایی و انگیزه بازیکنان باخبر شوند و بعد به دنبال عقد قرارداد با مهره مورد نظر خود بروند

امروز مدیرعامل سپاهان در مصاحبه ای که با تسنیم داشت در مورد خریدهای سپاهان صحبت کرد.ترابیان عقیده دارد که تیم‌ها نباید چشم بسته سراغ بازیکنان اسمی بروند. او در این مورد می گوید:« امسال تجربه خوبی به دست آوردیم و آن هم این بود که بازیکنی بگیریم که برای آمدن به تیم ما انگیزه داشته باشد و کارایی خود را نشان دهد. جباری و افشین تجربه شدند که دیگر دنبال بازیکن اسمی نباشیم و این دسته از بازیکنان را جذب نکنیم.» او سپس یک توصیه هم به دیگر تیم‌ها و مدیران عامل داشت:«تیم‌ها نباید دنبال بازیکن اسمی باشند و ابتدا باید از کارایی و انگیزه بازیکنان باخبر شوند و بعد به دنبال عقد قرارداد با مهره مورد نظر خود بروند. ما امسال بازیکن زیادی از دست دادیم اما بازیکنان جوان خوبی هم داریم. بازیکنانی مثل علی کریمی، جهان‌عالیان، امیرحسین کریمی، مهدی امینی و ... که همه آنها آینده درخشانی دارند و در آینده به ما کمک خواهند کرد.»

گویا جناب مدیرعامل از یاد برده اند که سپاهان در طول چند فصل قبل چگونه نصف تیم ملی را به اصفهان آورد و با آنان موفق شدند درخشان ترین دوران تاریخ این باشگاه را رقم بزنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391