برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه سپاهان:درانتظارشعار تراکتور-سپاهان هستیم

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۲ — اوج نیوز

باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه ای به استقبال بازی روز جمعه مقابل تراکتورسازی رفت.

تیم سپاهان

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان درهفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران مهمان مردمان غیور خطه آذربایجان و باشگاه بزرگ تراکتور سازی تبریز است.مودت، همبستگی و دوستی هواداران دو باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و تراکتورسازی در سال های اخیر زبانزد بوده و همیشه هواداران این دو قدرت فوتبال ایران از دو خطه بزرگ و نام آور اصفهان و آذربایجان در خط مقدم اتحاد تیم های شهرستانی ایران بوده اند.

بسیاری از کارشناسان، سپاهان و تراکتورسازی را تیم های قطب شکن فوتبال ایران می دانند. تیم هایی که با وجود برخی از نامهربانی ها، با عزم والایشان بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن کرده اند و اقتدار و عظمت و افتخار را به سایر شهرستان های میهن پرگهرمان انتقال داده اند. در آستانه دیدار دو تیم در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران، اطمینان داریم که هواداران تراکتور سازی بهترین میزبانی را از ما به عمل می آوردند و پاسخ مناسبی به میزبانی و مهمان نوازی طلایی دلان و سپاهانی‌ها در اصفهان می دهند.

فراموش نمی کنیم که در دیدار رفت دو تیم توسط هواداران حاضر در ورزشگاه فولادشهر چه صحنه های زیبایی خلق شد. قبل از آغاز آن دیدار بیادماندنی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان هواداران سپاهان و تراکتور سازی با شعارهای خود به تشویق یکدیگر و تیم های مقابل پرداختند. سپاهانی‌ها و تراکتوری‌ها در شعاری مشترک با یکدیگر بارها و بارها فریاد تراکتور- سپاهان دو قهرمان ایران را سر دادند. - در هنگام قرائت اسامی دو تیم، هواداران تراکتورسازی و سپاهان به تشویق بازیکنان تیم مقابل پرداختند که نکته ای منحصر به فرد و استثنایی بود. -

قبل از آغاز دیدار سپاهانی‌ها شعار تراکتور به اصفهان خوش آمدی را سر دادند که این شعار باعث شد بازیکنان تراکتور به نزد آنان روند و از احترام و خوش آمدگویی سپاهانی‌ها سپاسگزاری کنند و البته هواداران تراکتور سازی هم چندین با به تشویق بازیکنان طلایی پوش پرداختند. -هواداران سپاهان بنر بزرگی را در دست گرفته بودند که در آن از تراکتور سازی و سپاهان به عنوان تیم های متحد و قطب شکن ایران نام برده بودند و بسیاری صحنه های فراموش شدنی دیگر.... صحنه هایی که سپاس و قدرشناسی مدیران ، کادر فنی و بازیکنان تراکتور سازی تبریز و دست اندرکاران کانون هواداران این باشگاه را به همراه داشت. اینک در آستانه دیدار دو تیم بزرگ میهن مان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر در انتظار آن هستیم که پس از اصفهان، شعار معروف تراکتور- سپاهان دو قهرمان ایران این بار در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز طنین انداز شود و این بار فریاد اتحاد و مودت را از خطه بزرگ و غیور پرور آذربایجان و تبریز بشنویم. زنده باد فولاد مبارکه سپاهان –پاینده باد تراکتور سازی تبریز

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391