برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکوری: اگر استقلالی شوم خواسته قلعه‌نویی بوده

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۴ — قانون آنلاین

آن زمان که استقلال ۶ مدافع داشت به من بازی می رسید حالا که دیگر درخط دفاع هم به بازیکن نیاز دارند

هادی حسن شکوری درخانه ای

هادی شکوری در میانه راه تیم پدیده شاندیز را تنها گذاشت تا دوباره به لیگ برتر بازگردد.صبای قم و استقلال تهران خواهان جذب این بازیکن شده اند و خودش اذعان دارد که صبایی‌ها بیشتر پیگیر جذبش هستند تا استقلالی ها.

مثل اینکه حضور در لیگ یک برایت خیلی سخت گذشت که اینقدر زود تصمیم به جدایی از تیم پدیده را گرفتی؟!

بحث سخت گذشتن و یا نگذشتن نیست.از اول هم قرار نبود که تا پایان لیگ تیم پدیده را همراهی کنم.با مدیران این باشگاه توافق کرده بودم که در صورت داشتن پیشنهاد از لیگ برتر،این تیم را ترک و قرار دادم را فسخ می کنم.

در این میان میثاقیان سعی نکرد تو را از تصمیمت منصرف کند؟

اکبر آقا دوست نداشت که بروم اما خب می دانستند که پیشنهاد دارم و نمی توانم بمانم.برای ایشان و تیم پدیده آرزوی موفقیت می کنم.این تیم بدون ما هم تیم است.

شنیده ایم که پیشنهاد صبایی‌ها جدی تر از استقلالی هاست.اینطور است؟

واقعیت قضیه هم همین است.صبایی‌ها بیشتر از استقلالی‌ها پیگیر هستند.اما باید بگویم که پیشنهاد استقلالی‌ها هم جدی و رسمی بوده اینطور نبوده است که از طریق واسطه هایشان پیشنهاد داده باشند.

ظاهرا استقلالی‌ها منتظر مشخص شدن وضعیت منتظری هستند تا پس از آن در خصوص ادامه مذاکرات شان با تو تصمیم بگیرند.

قرار نیست که من جای کسی به استقلال بروم و فکر نمی کنم رفتن یا نرفتن پژمان به استقلالی شدن من ارتباطی داشته باشد.آن زمان که استقلال ۶ مدافع داشت به من بازی می رسید حالا که دیگر درخط دفاع هم به بازیکن نیاز دارند.هم می توانم به عنوان مدافع راست بازی کنم و هم میانی.پس از جدایی حمودی و مصدومیت خسرو،استقلال در دفاع راست با مشکل مواجه شده است.منتظر این نیستم تا پژمان برود و بخواهم به استقلال بازگردم.

آیا با خود قلعه نویی هم صحبتی داشته ای؟

اینکه با امیر خان صحبت کرده ام یا خیر را دوست ندارم رسانه ای کنم.اما اگر استقلالی شوم قطعا با میل و خواسته خود ایشان بوده است.

چرا استقلالی‌ها در ابتدای فصل سراغ تو نیامدند؟

قبل از شروع فصل صحبت هایی با امیر خان داشتم اما آن زمان خط دفاع استقلال کامل بود نیاز چندانی به یک مدافع نداشت.

اما ترکیب خط دفاع این تیم نسبت به ابتدای فصل تغییری نکرده است و در چنین شرایطی استقلالی‌ها باب مذاکره را با تو باز کرده اند؟!

در ابتدای فصل عده ای زیر آبم را پیش امیرخان زدند و گفتند که مصدومم و جذبم نکنند.برای همین به لیگ یک رفتم تا خودم ر ا به این افرادی که زیرآبم را زدند ثابت کنم.خداراشکر همینطور هم شد و دوباره مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391