برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیث پل بهترین برد دایی و ۶ تایی شدن پرویز!

جمعه، ۲۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۳ — گل

یک روز شیث می شود عامل باخت خرد کننده دایی و پرویز مظلومی به خاطر برد دربی تهران سر به آسمان می گذارد و یک روز هم همان شیث می شود عامل نگون بختی پرویز مظلومی

روزگار غریبی است.یک روز شیث می شود عامل باخت خرد کننده دایی و پرویز مظلومیبه خاطر برد دربی تهران سر به آسمان می گذاردویک روز هم همان شیث می شود عامل نگون بختی پرویز مظلومی و ۶ تایی شدن او تا علی دایی بهترین برددوران حضورش در پرسپولیس رادر کرمان ثبت کند!

شیث رضایی امروز به عنوان دفاع راست مس کرمان در ترکیب اصلی قرار گرفت ؛پستی که در فصل قهرمانی پرسپولیس چندین بار در آن به میدان رفته بود.همه منتظر درخشش رضایی بعد از بازی امیدوار کننده اش مقابل استقلال صنعتی خوزستان بودندو پیش بینی می‌شد به خاطرانگیزه تقابل با دایی اهالی فوتبال و پرسپولیسی هاشیث متفاوتی را ببینند اما این بازیکن در همان دقیقه ۲ با اشتباه بزرگش پایه گذار بهترین بردنیم دایی شد.

شیث در پرسپولیس همچند باری چوب این اعتماد به نفس زیاد از حدش را خورده بود و می خواست به نوعیسیدصالحی را در همان شروع بازیاز توپ گرفتن از او یا عبور از اودلسرد کند اما مهاجم پرسپولیس با سماجت توپرا از شیث گرفتپایه گذار گل خرد کنندهمس کرمان شد.

شیث در کل نیمه هم نمایش فوق العاده ای نداشت و در بین دو نیمه جای خود را به ترشیز داد اما سایر مدافعان مس همفوق العاده بد بودند تا در این باخت تاریخی سهیم باشند.ابراهیمی و تامینی در قلب دفاع و سالاری پور در دفاع چپ روز بسیار بدی را پشت سر گذاشتند که البته می توانتصمیمات مظلومی را هم در این نمایش ضعیف ردیابی کرد.

مظلومی در حالی که کرمانی‌ها معتقدند ایان فیفه می تواند مشکلات خط دفاعی این تیم را حل کند او را روی نیمکت نشاند تا بارها با اشتباهات انفرادی مدافعانش بلرزد؛نمونه اش پاس گل ششم که تامینی به حاتمی تقدیم کرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391