برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیث، مبلغی که دریافت کرده را باید برگرداند

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۸ — باشگاه خبرنگاران

شیث رضایی برای دریافت خود از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است، اما باشگاه پرسپولیس در دفاع از خود به کمیته انضباطی گفته است برای آخرین فصل حضور ، شیث به جهت پرداختهای انجام شده از وی طلب دارد.

شیث رضایی

پرسپولیسی‌ها می گویند پرسپولیس در آن فصل با احتساب لیگ برتر، جام حذفی و جام قهرمانان آسیا می توانست ۴۷ بازی داشته باشد که شیث رضایی تنها برای ۱۹ بازی در اختیار آنها بوده است که تنها ۴۰ درصد بازی‌ها را شامل می شود و طبق آیین نامه نقل و انتقالات چنانچه بازیکنی خود را با محرومیت مواجه کند در مدت محرومیت از قرار داد وی کسر می شود و با توجه به اینکه قرار داد رضایی با اختلافات آن در فصل مورد نظر ۴۸۰ میلیون تومان بوده است، همین جا پرداخت ۲۸۸ میلیون تومان منتفی می شود.

آنها می گویند از سوی دیگر رفتار صورت گرفته از سوی شیث رضایی به شکلی بود که حداکثر جریمه داخلی می توانست شامل وی شود و آنها مدعی هستند طبق آیین نامه انضباطی باشگاه که رضایی آنرا در حق خود پذیرفته و در قرارداد وی آمده است حداکثر مقدار جریمه ۳۰ درصد ارزش کل قرار داد است که همین جا ۱۴۴ میلیون تومان دیگر از قرار داد وی کاسته می شود.

پرسپولیسی‌ها می گویند جریمه ۱۰ میلیون تومانی شیث که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون وضع شده نیز از در آمد باشگاه کسر شد که آنرا محاسبه کرده اند و این ارقام روی هم ۴۴۲ میلیون تومان می شود. پرسپولیسی‌ها همچنین در دفاعیه خود عنوان کرده اند که قرار داد شیث رضایی همانطور که موارد تشویقی داشته است بند هایی هم داشت که در صورت قرار نگرفتن وی در فهرست ۱۸ نفره از دستمزد او کم می شود که اگر این‌ها محاسبه شود کل ارزش قرار داد او مستهلک می شود در حالیکه ۱۹۰ میلیون تومان دریافت کرده است پرسپولیسی‌ها در دفاعیه خود خواهان عودت داده شدن این مبلغ شده اند، هرچند که غیر معقول است بازیکنی برای تیمی بازی کند و مبلغی دریافت نکند.

البته این پرونده جای بحث بسیار دارد به عنوان مثال شیث قصد دارد موضوع کسر جریمه ۳۰ درصدی از ۴۰ درصد قرار داد را مطرح کند اما نکته کلیدی این است که شیث می گوید، او وقتی قرار شده در رقابت های آسیایی برای پرسپولیس‌ها به میدان برود، محمد رویانیان این قول را به وی داد که پول خود را از باشگاه دریافت خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391