برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی:درگیری مقابل درفشی فر ربطی به دایی نداشت

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۸ — گل

این اتفاق اصلا ربطی به اقای دایی نداشته و کسی به خودروی ایشان حمله نکرده است.در واقع دو نفر که حال شان هم خوب نبوده در آن منطقه درگیر شده اند!

سعید شیرینی

سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس درباره حمله افراد ناشناس به خودروی علی دایی در پایان تمرین امروز گفت:«ایناتفاق اصلا ربطی به اقای دایی نداشته و کسی به خودروی ایشان حمله نکرده است.در واقع دو نفرکه حال شان هم خوب نبودهدر آنمنطقه درگیر شده اند.»

وی ادامه داد:«این دو نفر که اتفاق بچه همان محل هم هستندبا هم درگیری پیدا کرده بودند.در همان زمان هم آقای دایی مشغول عکس گرفتنبا هواداران بوده و اینطور نبوده که بخواهند خودروی ایشان را با سنگ بزنند.»

وی در پاسخ به اینسوال کهآیا خودروی علی دایی دچار خسارت شده یا نه می گوید:« فکر می کنم سنگ به زیر خودروی ایشان برخورد کرده اما خبر دقیقی ندارم که خودرو آسیب دیده یا نه.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391