برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: روحیات خلعتبری به اعتراض کردن نمی‌خورد

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۵ — فارس

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مردم و هواداران هم خلعتبری را می‌شناسند، روحیات او به اعتراض کردن نمی‌خورد.

سعید شیرینی

سعید شیرینی اظهار داشت: من برای تمام رسانه‌های ورزشی احترام خاصی قائل هستم و همواره تلاش کردم با وجود تمام انتقادها که گاهی اوقات غیرمنصفانه بود پاسخگوی رسانه‌ها باشم. چون رسانه‌ها یکی از ارکان بزرگ خانواده فوتبال هستند.

وی افزود: اما متأسفانه چند وقتی است برخی دوستان از قول بازیکنان پرسپولیس مصاحبه‌های خیالی به بهانه اینکه پرسپولیس را به هم بریزند، می‌زنند، البته قبل از هر چیز این مصاحبه‌های خیالی اعتبار همان رسانه‌ را زیر سؤال می‌برد. مثلاً همین امروز از قول خلعتبری نوشتند که دایی چرا من را تعویض می‌کند و آن را به صحبت در گوشی نسبت دادند. من با شناختی که از خلعتبری دارم و با توجه به اینکه همواره کنار آنهاحضور داشتم مطمئن بودم او چنین حرفی را نزده و روحیات او به اعتراض کردن نمی‌خورد.

سرپرست قرمزپوشانخاطرنشان کرد: مردم و هواداران هم خلعتبری رامی‌شناسند و می‌دانند که او برای حضور در پرسپولیس و همکاری با دایی در بدو ورودش به پرسپولیس یک کلام درباره پول حرف نزد و شرطی نگذاشت و می‌دانستم او چنین حرفی نمی‌زند و در نهایت با توجه به مصاحبه خود خلعتبری هم مشخص شد که این حرف‌ها را نزده است.

شیرینی خاطرنشان کرد: از دوستان رسانه‌ای تقاضا دارم مانع انتشار چنین مصاحبه‌های خیالی شوند، البته باز هم تأکید می‌کنم که با این قبیل حرکات آرامش پرسپولیس هرگز به هم نمی‌ریزد ولی نگاه به آن رسانه‌ها منفی می‌شود و احترام متقابل میان پرسپولیس و بعضی رسانه‌ها کمرنگ می‌شود.

وییادآور شد: دایی جدا از اقتداری که دارد با تک‌تک بچه‌ها رفیق است و حتی بچه‌ها وقتی مشکل شخصی دارند آن را به راحتی باسرمربی تیم خود در میان می‌گذارند. پس من امیدوارم کهبرخی رسانه‌هاجداً از این کار خودداری کنند تا خدای ‌نکرده احترام‌های متقابل از بین نرود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391