برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تخفیف ۱۲ درصدی برای بلیت های الکترونیکی !

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۹ — گل

همچنین از وقتی بلیت های سکوهای روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی الکترونیکی شده غیبت تماشاگران به خاطر استقبال پائین از خرید این بلیت‌ها در تصاویر تلویزیونی بیشتر به چشم می آید.

خالی بودن سکوهای ورزشگاه های لیگ برتری کهبه خصوص در تهران و در مورد دو تیم پرطرفدار پایتخت به چشم می آید باعث شده تا سازمان لیگ دنبال راهکارهاییبرای بازگرداندن تماشاگران به ورزشگاه‌ها باشد.

همچنین از وقتیبلیت های سکوهای روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی الکترونیکی شدهغیبت تماشاگران به خاطر استقبال پائین از خرید این بلیت هادر تصاویر تلویزیونی بیشتر به چشم می آید.

به همین خاطر سازمان لیگ فوتبال ایران برای تشویق و ترغیب در خصوص خرید اینترنتی بلیت مسابقات فوتبال، بلیت این مسابقات را با تخفیف به فروش می رساند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، دراین طرح بلیت جایگاه ورزشگاه آزادی را با ۱۲ درصد تخفیف، به مبلغ ۱۳۲۰۰ تومان به فروش می رساند. پیش از این قیمت این بلیت‌ها ۱۵ هزار تومان بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391