برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اشتباه تیموریان و صادقی برای حضور در تمرین،حضور کبه و غیبت ۴ بازیکن

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۷ — فارس

تمرین امروز استقلال با غیبت ۴ بازیکن برگزار شد.

تمرین امروز استقلال ساعت ۱۵ در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد.

* آندرانیک تیموریان و امیرحسین صادقی که فکر می‌کردند تمرین ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه شروع می‌شود ساعت ۱۵و ۲۰ دقیقه به کمپ رسیدند. به دلیل تاخیر این دو در تمرین به مدت ۱۰دقیقه دور زمین دویدند.

* ستار همدانی یکی از مربیان استقلال با ۵۵ دقیقه تاخیر وارد کمپ شد.

* مهرداد اولادی به دلیل سرماخوردگی، مجید غلام‌نژاد، هاشم‌ بیک‌زاده به دلیل مصدومیت و ساموئل به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از غایبان تمرین امروز آبی‌پوشان بودند. گفتنی است هاشم بیک‌زاده به دلیل مصدومیتش صبح در کلینیک دکتر نوروزی به مداوای خود مشغول بود.

* کریم بوستانی یکی از مربیان استقلال به دلیل درگذشت خواهرش در اهواز به سر می‌برد و امروز از سوی هواداران استقلال پیام تسلیتی برای او در کمپ مرحوم ناصر حجازی نصب شده بود.

* قبل از شروع تمرین امیر قلعه‌نویی به مدت ۵ دقیقه با بازیکنان به صحبت پرداخت.

* بازیکنان در سه گروه به تمرین آقاوسط پرداختند و سپس در دو گروه نارنجی و زرد فوتبال بازی کردند. امیر قلعه‌نویی امروز خودش به صورت مستقیم تمرین بازیکنان را زیر نظر داشت و همچنین کنار زمین با سوت‌های خود بازی را متوقف می‌کرد و تذکرات لازم را به بازیکنان می‌داد.

* حدود ۲۵ هوادار در تمرین امروز حاضر بودند.

* کبه که در اولین بازی خود برای استقلال در دقیقه ۲ با مصدومیت شدید روبرو شد امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد او قبل از اینکه کنار زمین قرار گیرد با میرشاد ماجدی سرپرست استقلالبرای دقایقی به صحبت پرداخت.

*احمد جمشیدیان به صورت انفرادی تمرین کرد.

*مشاور سابق واعظ آشتیانی امروز در محل تمرین آبی پوشان حضور داشت. امیر قلعه نویی وقتی او را دید وی را صدا کرد و با هم خوش و بش گرمی داشتند.

* مهدی رحمتی امروز به جای حضور درون دروازه به فوتبال پرداخت و به جای او حسینی گلر بود.

* تیم استقلال پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح در محل کمپ تمرین خود را برگزار می‌کند و سپس راهی قم می‌شود. این تیم روز جمعه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام میهمان صبای قم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391