برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین اول ستاره های پرسپولیس؛ فقط چاق سلامتی!

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۴ — گل

بازیکنان هنگام حضور در این وزشگاه دیداری تازه کردند و فرصت نشد که تمرینات جدی را برگزار کنند ،به همین دلیل علی پروین سرمربی این تمرینات جدی را به فردا موکول کرد.

امروز حضور بازیکنانی مثل ناصر محمدخانی، محمد پنجعلی، فرشاد پیوس و تعدادی ازبازیکنان دهه ۶۰پرسپولیس در ورزشگاه کارگران نشان دهنده انگیزه برد مقابل تیم میلانو جدی گرفتن بازی عصر پنجشنبه بود. اگر چه قرار بوداولین تمرین پیشکسوتان در زمین کارگران امروز انجام شوداما بازیکنان هنگام حضور دراین وزشگاه دیداری تازه کردند و فرصت نشد که تمرینات جدی را برگزار کنند ،به همین دلیل علی پروین سرمربی این تمرینات جدی را به فردا موکول کرد.

البته امروزدو بازیکن خوشنام و درخشان پرسپولیس ، مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری در این جمع حضور نداشتند که گفته می شود قرار است از فردا به تمرینات اضافه شوند.

علاوه بر آن گفته می شود علی پروین سرمربیتیم پیشکسوتان پرسپولیس پیشنهادی به بازیکنان داده تا برای تجدید خاطره و بازگشت به دوران اوج و تاریخ‌ساز دهه ۶۰ ، قرار بر این است که روز پنجشنبه تیم به اردو برود واعضای تیم ناهاری دور هم صرف کنند و بعد به سمت استادیوم آزادی حرکت کنند. البته قرار است این تصمیم فردا به بازیکنان ابلاغ شود.

گفته می شود دو مدیرعامل اسبق پرسپولیس، عباس انصاری‌فرد و حبیب کاشانیهم در تمریناتروزهای آینده این تیم حاضر می شوندتا به قدیمی‌ها روحیه بدهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391