برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در انتظار فریاد شعار تراکتور- سپاهان دو قهرمان ایران اینبار در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۳ — باشگاه خبرنگاران

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان درهفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران مهمان مردمان خطه آذربایجان و باشگاه تراکتور سازی تبریز است.

تیم سپاهان و تیم تراکتورسازی تبریز

مودت، همبستگی و دوستی هواداران ۲ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و تراکتورسازی در سال های اخیر زبانزد بوده و همیشه هواداران این ۲ قدرت فوتبال ایران از ۲ خطه نام آور اصفهان و آذربایجان در خط مقدم اتحاد تیم های شهرستانی ایران بوده اند.

بسیاری از کارشناسان، سپاهان و تراکتورسازی را تیم های قطب شکن فوتبال ایران می دانند. تیم هایی که با وجود برخی از نامهربانی ها، با عزم والایشان بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن کرده اند و اقتدار و عظمت و افتخار را به سایر شهرستان های میهن پرگهرمان انتقال داده اند.

در آستانه دیدار ۲ تیم در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران، اطمینان داریم که هواداران تراکتور سازی بهترین میزبانی را از ما به عمل می آوردند و پاسخ مناسبی به میزبانی و مهمان نوازی طلایی دلان و سپاهانی‌ها در اصفهان می دهند.

فراموش نمی کنیم که در دیدار رفت ۲ تیم توسط هواداران حاضر در ورزشگاه فولادشهر چه صحنه های زیبایی خلق شد.
قبل از آغاز آن دیدار بیادماندنی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان هواداران سپاهان و تراکتور سازی با شعارهای خود به تشویق یکدیگر و تیم های مقابل پرداختند. سپاهانی‌ها و تراکتوری‌ها در شعاری مشترک با یکدیگر بارها و بارها فریاد تراکتور- سپاهان ۲ قهرمان ایران را سر دادند.

- در هنگام قرائت اسامی دو تیم، هواداران تراکتورسازی و سپاهان به تشویق بازیکنان تیم مقابل پرداختند که نکته ای منحصر به فرد و استثنایی بود.

-قبل از آغاز دیدار سپاهانی‌ها شعار تراکتور به اصفهان خوش آمدی را سر دادند که این شعار باعث شد بازیکنان تراکتور به نزد آنان روند و از احترام و خوش آمدگویی سپاهانی‌ها سپاسگزاری کنند و البته هواداران تراکتور سازی هم چندین با به تشویق بازیکنان طلایی پوش پرداختند.

-هواداران سپاهان بنر بزرگی را در دست گرفته بودند که در آن از تراکتور سازی و سپاهان به عنوان تیم های متحد و قطب شکن ایران نام برده بودند و بسیاری صحنه های فراموش شدنی دیگر....

صحنه هایی که سپاس و قدرشناسی مدیران، کادر فنی و بازیکنان تراکتور سازی تبریز و دست اندرکاران کانون هواداران این باشگاه را به همراه داشت.

اینک در آستانه دیدار ۲ تیم بزرگ میهن مان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر در انتظار آن هستیم که پس از اصفهان، شعار معروف تراکتور- سپاهان دو قهرمان ایران این بار در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز طنین انداز شود و این بار فریاد اتحاد و مودت را از خطه بزرگ و غیور پرور آذربایجان و تبریز بشنویم.

زنده باد فولاد مبارکه سپاهان –پاینده باد تراکتور سازی تبریز
مرتضی رمضانی
مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391