برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: کاش یک تیم ۴۰ تا ۴۵ سال مقابل میلان بازی می کرد

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۱ — گل

من از آقای پروین به خاطر دعوتم تشکر می کنم و البته باید از ایشان و پیشکسوتان پرسپولیس عذرخواهی کنم که نتوانستم در تمرینات حاضر شوم چرا که مشغله کاری داشتم

رضا ترابیان

رضا ترابیان مهاجم چپ پای دهه ۷۰ پرسپولیس که از سوی علی پروین برای حضور تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس دعوت شده بود مثل دوست نزدیکشیحیی گل محمدی یکی از غایبان تمرینات این تیم است.

وی درباره علت غیبتش در تمرینات می گوید:«من از آقای پروین به خاطر دعوتم تشکر می کنم و البته باید از ایشان و پیشکسوتان پرسپولیس عذرخواهی کنمکه نتوانستم در تمرینات حاضر شوم چرا که مشغله کاری داشتم و الان هم در تهران نیستم.»

وی درباره برگزاریبازیبا تیم ستارگان میلان گفت:«قطعا بازی خوبی خواهد شد و کار قشنگی است که انجام شده .به هر حالباشگاه از این طریق و با تدارک این بازی‌ها بهپیشکسوتان انگیزه می دهد چرا که الان دور وبر آنها خلوت شده و این می تواند به لحاظ روحی روانی به آنها کمک کند ضمن اینکه علاقه مندان فوتبال هم از این بزرگان یادی خواهند کرد و یادشان زنده می شود.»

ترابیان درباره مراسم خداحافظی دوست صمیمی اش مهدی مهدوی کیا در این بازی می گوید:«امیدوارم مراسم خداحافظی مهدی خیلی خوب و از هر لحاظ شایسته او برگزار شود.مهدی یکی از اسطوره های اخلاقی فوتبال ماست و امیدوارم مراسمی در خور شخصیت بزرگاو برگزار شود تا هم برای خودش همآنهایی که دوستش دارند خاطره خوشی بر جای بماند.»

مهاجمسابق پرسپولیس و تیم ملی که در این سال‌ها هم به لحظ بدنی آماده نشان داده درباره ترکیب تیم ستاره های پرسپولیس می گوید:«تعداد زیادی از بزرگان پرسپولیس برای این بازی دعوت شده اند که از نسل های مختلف هستند اما ای کاش تیم های پیشکسوتان رده بندی سنی داشت.مطمئناآنهایی که از این جمع ۶۰ – ۵۰ نفره خط می خورند ناراحت خواهند شد بنابراین بهتر بود مثلا از رده سنی ۴۰ تا ۴۵ سال ۲۵ بازیکن برای این بازیانتخاب می شدندو بعدا برای رده های سنی دیگر بازی های دیگری برگزار می شد.»

وی ادامه می دهد:«من چند روز پیش علیرضاامامی فر را دیدم که واقعا بدنی آماده داشت اما قرار است این بازیکن بایکی دو نسل قبل و بعد خودش در یک تیم بازی کند.فکر می کنم اگر بازیکنان هم سن و سال در تیم های جداگانه بازی کنند هم یکدیگر را بیشتر درک می کنند هم اینکهاز لحاظ بدنی شرایط یکسان و نزدیک به هم دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391