برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: مدیرعامل حق دارد که از بازیکنان انتظار داشته باشد،فجر خوب بسته نشده است

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۸ — فارس

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: زمانی که مدیرعامل شب و روز برای پرداخت قرارداد بازیکنان تلاش می‌کند حق دارد که از آنها انتظار داشته باشد.

محمود یاوری ، در خصوص گلایه‌های مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی از بازیکنان و اولتیماتومی که او به آنها داده، اظهار داشت:‌ به هر حال مدیرعامل حق دارد باید بازیکنان جواب بدهند. زمانی که مدیرعامل شب و روز برای گرفتن پول آنها تلاش می‌کنند، انتظار دارد که بازیکنان هم جواب بدهند البته این مسئله با خواهش من بود که او با بازیکنان صحبت کند.

وی ادامه داد: جلسه نیم ساعته‌ای با بازیکنان داشتیم و صحبت‌های خوبی هم با آنها انجام دادیم. به آنها نکاتی را گوشزد کردم. کم‌کاری که نمی‌شود گفت اما عدم توجه به مسائل تاکتیکی را به آنها یادآور شدم. اثرات این جلسات و صحبت‌های مدیرعامل را در آینده خواهید دید.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی در مورد علت عدم نتیجه‌گیری این تیم یادآور شد: من چه بگویم و چه نگویم تیم در ابتدای فصل خوب بسته نشده است. ما هم اکنون نمی‌توانیم استخوان بندی تیم را تغییر دهیم بلکه فقط ترمیم خواهیم کرد. جابر انصاری، مهدی‌ نظری و خالد شفیعی سه بازیکن خوب و تاثیرگذار تیم بودند که از تیم جدا شدند. نمی‌خواهم تقصیر را بر گردن کسی بیندازم اما معتقدم که تیم خوب بسته نشده است. هم اکنون هم همه ما ازهیئت مدیره گرفته تا بازیکنان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا تیم نتیجه بگیرد.

یاوری در مورد اینکه آیا تاکنون جریمه‌ای برای بازیکنان در نظر گرفته شده، گفت:‌ نبایددائم با دید منفی به مسائل نگاه کرد. در مورد نکات مثبت صحبت کنید. ما در جهت تقویت تیم تلاش می‌کنیم و نمی‌خواهیم مسائل منفی را به تیم وارد کنیم. بازیکنان، کادر فنی و هیئت مدیره تمام تلاش خود را انجام می‌دهند البته اگر موفق نشوند، این از جمله اختیارات مدیرعامل است که با آنها برخورد کند. هم اکنون نمی‌خواهیم و نباید به سمت مسائل منفی برویم. ما پتانسیل بهتر شدن را داریم. نمی‌توانیم ۲۰ باشیم اما تلاش خود را می‌کنیم به ۱۵ برسیم. همه افراد زحمت می‌کشند از مدیرعامل گرفته تا بازیکن.

وی در مورد اینکه آیا از بازیکنانی که نیم فصل به تیم فجرسپاسی ملحق شدند، گفت: باید تیم شکل بگیرد و بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. نیاز به زمان است که بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. هم‌اکنون نمی‌توانیم در این باره صحبت کنیم.

سرمربی فجر سپاسی در مورد زمین چمن ورزشگاه حافظیه و دیدار مقابل فولاد یادآور شد: امروز از این زمین بازدیدی خواهیم داشت تا ببینیم شرایط چمن چگونه است.در مورد دیدار با فولاد نیز در نزدیکی مسابقه صحبت خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391