برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: کنار زمین خواب بودم

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۸ — فارس

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: ما شایستگی پیروزی مقابل استقلال را داشتیم.

محمود یاوری

محمود یاوری پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلالدر نشست خبری ابتدا رو به خبرنگاران کرد و گفت: خیلی جالب است این وسط کسی نیست، همه این طرف و آن طرف سالن نشسته‌اند و گوشه دیوار نشسته‌اند، جالب است که سالن کنفرانس اینجوری است! فوتبال امروز خیلی خوب بود به نظرم حتی تساوی نه بلکه ما بازیکنان ما نسبت به بضاعت‌‌شان با غیرت و تعصب بازی کردند و می‌دانستیم استقلال نیمه دوم کم می‌آورد. فوتبال همین است یک تیم بازی می‌کند و تیم دیگر نتیجه می‌گیرد. ما در پله‌ها و دفاتر کسی را نداریم. فوتبال در زمین نتیجه‌اش مشخص می‌شود. من به شانس اعتقادی ندارم و به شایستگی اعتقاد دارم و ما شایستگی برد داشتیم. اگر ناملایمات ببینیم درجا نمی‌زنیم.

وی ادامه داد: من ۴ صبح از فرودگاه آمدم و کنار زمین خواب بودم، آقای بهمنی! اگر صحنه آخر پنالتی بود که هیچ ولی اگر نبود، داور شجاعت داشته است. ان‌شالله فردوسی‌پور با کارشناسی خوب نشان بدهد که چه اتفاق افتاده است. اگر آن صحنه پنالتی بود داور عدالت را رعایت نکرده است اما روزهای خوبی در انتظارمان است و روز خوب ما بود، مثل بازی با فولاد خوزستان، فدراسیون هم باید تکلیف ما را روشن کند. حریف پنجشنبه ما سه روز قبل از ما بازی کرده است و یا بازی ما راعقب بیندازد یا برای فولاد بازی دوستانه قوی بگذارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391