برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: بدون تدارک در ضعیف‌ترین گروه هم نتیجه نمی‌گیریم

شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۵ — فارس

کارشناس فوتبال گفت: باید فرهنگ تیم‌های هم‌گروه خود را مورد مطالعه قرار دهیم تا با مسائل اجتماعی آنها آشنا شویم.

محمود یاوری در خصوص هم‌گروهی ایران با تیم‌های آرژانتین، بوسنی هرز‌گوین و نیجریه اظهار داشت: در موقعیت مناسبی قرار گرفتیم البته این مسئله می‌تواند مشکل‌ساز هم برای ما بشود. با کشورهایی هم‌گروه شده‌ایم که نسبت به فوتبال آنها آشنا هستیم. اخیرا در رده‌های پایه با آرژانتین و نیجریه بازی کرده‌ایم.

وی افزود: ما باید تدارک مناسب برای حضور پرقدرت در جام جهانی داشته باشیم. این می‌تواند بهترین قرعه ما باشد اما در صورتی که تدارک لازم را داشته باشیم. اگر این مسئله انجام شود شانس صعود هم خواهیم داشت اما اگر تدارک نداشته باشیم ضعیف‌ترین گروه هم نصیب ما می‌شد نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم.

کارشناس فوتبال یادآور شد: می‌توانیم با برنامه‌ریزی مناسب در این ۶ ماه بهتر از جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه عمل کنیم. باید برنامه‌ها و تدارکات کی‌روش را عملی کرد تا تیم با قدرت در مسابقات ظاهر شود. با تیم‌هایی که سبک بازی آنها به تیم‌های هم‌گروهی ما نزدیک است بازی کنیم.

یاوری در مورد اینکه چه تیم‌هایی را برای بازی دوستانه مناسب می‌داند، گفت: به نظرم با تیم‌هایی که هم‌گروه تیم‌های گروه ششم در دور مقدماتی و صعود به جام جهانی بودند مناسب خواهد بود که بازی کنیم. طبیعتا باید با تیم‌هایی بازی کنیم که بتوانیم از آنها برداشت خوبی داشته باشیم.

وی در مورد اینکه چه راهکاری را برای موفقیت ایران در نظر دارد، تاکید کرد: باید فرهنگ تیم‌های هم‌گروه خود را بشناسیم. از لحاظ اجتماعی و جامعه‌شناسی آنها را مطالعه کنیم و مسائل اجتماعی آنها را زیر ذره‌بین داشته باشیم.

یاوری در مورد مقابله با آرژانتین تصریح کرد: باید ببینیم تا آن زمان با چه آمادگی‌ای در مسابقات حاضر می‌شویم. اگر همین فوتبال باشد نمی‌توانیم خیلی کار کنیم. باید ما به سطح درجه اول آسیا برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391