برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور زینی زاده در تهران برای حل مشکل کرار

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۰ — گل

امروز گفته شد تراکتورسازی با این بازیکن عراقی قراردادی یک و نیم ساله خواهد بست اما این بازیکن اصلا در ایران نیست و فعلا برای حضور در ایران مشکل دارد

کرار جاسم

هواداران تراکتور خاطرات خوشی از هافبکبداخلاق اماتوانای عراقی تیم شان دارند وتحت تاثیر درخواست های آنها بود که مدیریت این باشگاه در پی بازگرداندن ای بازیکن با تکنیک برآمد.

امروز گفته شد تراکتورسازیبا این بازیکن عراقی قراردادی یک و نیم ساله خواهد بست اما این بازیکن اصلا در ایران نیست و فعلا برای حضور در ایران مشکل دارد.کراریک شاکی خصوصی دارد که اتفاقا گفته می شود یک خانم است و تا اینمشکل حل نشود نمی تواند به ایران بیاید.

به خاطر همین مسالهزینی زاده میرعامل باشگاه تراکتورسازی به تهرانآمده تااین مشکل را حل کرده و شرایط بازگشت کرار را به ایران و تیم تراکتورسازی فراهم کند که باید دیدخیلی زود موفق خواهد شد یا خیر

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391