برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ذوالفقارنسب جانشین لوکا می شود،دکتر بیژن در حوالی فولادشهر

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۶ — گل

دکتر ذوالفقار نسب یکی از افرادی به شمار می‌رود که آذری او را می خواهد و اگر جدایی لوکا قطعی شد باید منتظر برگشت دکتر بیژن به فولاد شهر بود.

لوکا بوناچیچ

اگرچه دلیل غیبت بوناچیچ در روز بازی با تراکتورسازی، بیماری او عنوان شد اما به نظر می رسد لوکا و مسئولان ذوب دیگر مایل به همکاری با یکدیگر نیستند. سعید آذری امروز سعی کرد در این مورد محتاطانه حرف بزند. او در ابتدا بحث بیماری بوناچیچ را مطرح کرد و گفت:«لوکا از بیماری سنگ کلیه رنج می‌برد و در روزهای گذشته نیز از ناحیه کلیه و کمر درد داشت که به همین دلیل موفق به همراهی تیم در سفر به تبریز نشد.» اما حرف اصلی مدیرعامل ذوب آهن اینجا بود:«اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بوناچیچ نتواند به خاطر بیماری‌اش ذوب آهن را در ادامه لیگ همراهی کند باید تصمیم دیگری در این خصوص گرفته شود.»

قطعا بیماری سنگ کلیه و کمردرد چیزی نیست که موجب جدایی یک مربی از تیمش شود.آنچه می شود از صحبت های آذری استنباط کرد جدایی قریب القوع بوناچیچ است.(حالا به هر دلیلی) از اصفهان خبر می رسد مدیرعامل ذوب اهن از قبل از بازی با تراکتورسازی به دنبال جانشینان احتمالی بوناچیچ بوده است. دکتر ذوالفقار نسب یکی از افرادی به شمار می‌رود که آذری او را می خواهد و اگر جدایی لوکا قطعی شد باید منتظر برگشت دکتر بیژن به فولاد شهر بود. آنها در ادوار گذشته با یکدیگر سابقه همکاری دارند و مضاف بر آن ذوالفقارنسب نشان داده که گزینه خوبی برای حفظ تیم‌ها در لیگ برتر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391