برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: هواداران با داماش آشتی کردند

یکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: هواداران با تیم آشتی کردند و با وجود باخت خانگی، تیم و بازیکنان را تشویق کردند.

امیر عابدینی

امیر عابدینی در مورد وضعیت باشگاه داماش گیلان گفت: بازیکنان ما باوجود بی‌پولی در تمرینات حاضر شدند و در مسابقات هم شرکت می‌کنند که این خوب است. البته تیم ما افت کرده کهعلت افت تیم ۵ فاکتور می‌تواند باشد. یکی بودجه، دوم دوران گذار که همان جوانگرایی است، سوم مدیریت فنی که مربوط به کادر فنی است، چهارم هواداران و پنجم هم مدیریت است.

وی ادامه داد: هواداران تحت هر شرایطی از تیم پیروزی و نتیجه می‌خواهند آن هم در حالی که به مسائل و عوامل دیگر کاری ندارند و اینگونه می‌شود که گاهی اوقات مدیریت زیر سؤال می‌رود اما باید قبول کنیم مدیریت‌ها هم حد و حصری دارد ضمن اینکه در ورزش یک هدایت عمومی هم داریم که متاسفانه چرخ هدایت عمومی کند می‌چرخد، چه در فوتبال و چه در سایر حوزه‌ها.

عابدینی تصریح کرد: با بحرانی که داماش داشت هدف‌مان فقط ماندگاری در لیگ بود. هیچ تیمی چنین دوره بحرانی را تجربه نکرده است. البته باید قبول کنیم که تیم‌های بابضاعتی مثل سپاهان و فولاد هم نتوانستند به آن چیزی که مدنظر و دلخواهشان است، برسند. با این حال جای خوشحالی است که روز گذشته هواداران با هم آشتی کردند و با وجود باخت خانگی تیم را تشویق کردند.

مدیرعامل باشگاه داماش در مورد اینکه اما برخی از هواداران علیه بازیکنان و کادر فنی شعار دادند، گفت: آنها ۳۰ نفر بیشتر نبودند فیلم آنها موجود است. این ۳۰ نفر از روز اولی که من به داماش آمدم به ما فحش دادند تا به امروز و هر کاری که می‌کنیم چنین رفتاری می‌کنند. آنها به دنبال بهانه هستند. حساب آنها از هواداران جداست.

عابدینی در مورد سرانجام مشکلات مالی این باشگاه گفت: در آینده‌ای نزدیک باشگاه داماش را واگذار خواهیم کرد و مشکلات کم و کمتر خواهد شد. اکنون در حال مذاکره هستیم تا یک گروه به عنوان اسپانسر و همچنین به شرط در اختیار گرفتن مدیریت و مالکیت باشگاه داماش وارد گود شوند و باشگاه را به آنها واگذار کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391