برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: طی روزهای گذشته اصلا به باشگاه نرفتم

سه‌شنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه داماش گفت:طی سالهای گذشته باشگاه داماش باعث علاقه و تعصب جوانان به فوتبال شده است.

فردین عابدینی و امیر عابدینی

امیر عابدینی درباره وضعیتش با باشگاه داماش عنوان کرد:من طی روزهای گذشته اصلا به باشگاه نرفتم.فقط منتظرم تکلیف باشگاه از نظر مالی مشحص شود و پس از آن قطعا باشگاه را رها می کنم و یک روز هم نمی مانم.در حال حاضر هم که باشگاه را به طور کامل رها نکرده ام به این دلیل است که خدای ناکرده باشگاه زمین نخورد.

وی درباره اینکه آیا پس از رفتنش از باشگاه داماش،این باشگاه دچار مشکل نمی شود گفت:من اینطور فکر نمی کنم. به نظرم درون باشگاه ،این بضاعت هست که باشگاه را مدیریت کنند.

مدیرعامل داماش افزود:با بحرانی که پیش آمد روزهای سختی را سپری کردم.مانده بودم پاسخ بازیکن را بدهم،پاسخ هواداران را بدهم یا امور اجرایی باشگاه را جلو ببرم.اخیرا هم آقای اژه ای دستوری صادر کرد و روش های دیگری را برای دریافت پول های باشگاه بیان فرموند که زمان می برد.

عابدینی تاکید کرد:طی سالهای گذشته باشگاه داماش باعث علاقه و تعصب جوانان به فوتبال شده است.من به خاطر این عزیزان فعلا مشکلات را تحمل می کنم.طی روزهای آینده می توانم پیگیری کنم که بخشی از مشکلات حل شود و پس از آن از داماش جدا شوم.فکر می کنم اگر از باشگاه بروم مشکلات داماش کمتر می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391