برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی هنوز در پرسپولیس رکورددار است

یکشنبه، ۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۱ — گل

پرسپولیس در دوران عابدینی به علت کناره‌گیری از لیگ هفتم آزادگان و ۲ دوره جام حذفی، ۳ قهرمانی را به دست خود پس زد

در حالی که پرسپولیس صاحب یک عنوان قهرمانی درآسیا، ۹ قهرمانی در لیگ و ۵ عنوان قهرمانی در مسابقات جام حذفی کشور است، امیر عابدینی همچنان با کسب ۵ قهرمانی یعنی یک سوم این افتخارات، پرافتخارترین مدیرعامل تمام ادوار پرسپولیس است.

پرسپولیس در دوران مدیریت عابدینی در لیگ پنجم آزادگان با ۵۷ امتیاز در ۳۰ بازی / در لیگ ششم آزادگان با ۵۹ امتیاز در ۳۰ بازی/ در لیگ هشتم آزادگان با ۶۵ امتیاز در ۳۰ بازی و در لیگ نهم آزادگان با ۵۴ امتیاز در ۲۶ بازی، به عنوان قهرمانی رسیده است. سرخپوشان در جام حذفی سال ۷۸–۷۷ هم در دوران امیر عابدینی قهرمانی را به دست آوردند. اما بد نیست بدانید که پرسپولیس در دوران عابدینی به علت کناره‌گیری از لیگ هفتم آزادگان و ۲ دوره جام حذفی، ۳ قهرمانی را به دست خود پس زد ... بعد از امیر عابدینی، پرسپولیس در دوران مدیریت علی عبده با ۳ عنوان قهرمانی در سال ۱۳۵۰ (لیگ دوم منطقه‌ای) ۱۳۵۲ (لیگ تخت جمشید) و ۱۳۵۴ (لیگ سوم تخت جمشید) در رده دوم افتخار است و حبیب کاشانی در دورانش با کسب ۳ قهرمانی در لیگ سال ۸۷-۸۶ (لیگ هفتم حرفه‌ای)، جام حذفی ۸۹-۸۸ و بالاخره جام حذفی ۹۰-۸۹، در رده سوم ایستاده است.

در دوران مدیریت عباس انصاری‌فرد، پرسپولیس قهرمان جام در جام آسیا ۱۹۹۰ وجام حذفی کشور ۷۱-۱۳۷۰ شده و رتبه چهارم را دارد و بالاخره یک قهرمانی لیگ، سال ۸۱-۸۰ در دوران مدیریت علی پروین و یک قهرمانی حذفی، در سال ۱۳۶۶ و در دوران مدیریت عباس وکیل از بنیاد مستضعفان ثبت شده است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391