برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابوالقاسم پور: به جز دین محمدی و اکبر پور بقیه بازیکنان استقلال را نشناختم

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۴ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیمی که من دیروز دیدم پیشکسوتان استقلال نبود و به جز دین محمدی و اکبرپور بقیه بازیکنان را نشناختم.

بهنام ابوالقاسم‌پور

بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تماشاگران جدیدا خیلی کمتر به استادیوم می‌آیند و این دلایل مختلفی دارد. یکی از این دلایل می‌تواند زمان برگزاری بازی‌ها باشد که زمان خوبی نیست و در این زمان‌ها اکثر مردم سرکار هستند. عامل دیگر وسائل ایاب و ذهاب و امکاناتی که در اختیار تماشاگران می‌گذارند است که این امکانات و این وسایل خیلی کم است.

یکی دیگر از این عوامل می‌تواند کیفیت بازی‌ها باشد که تماشاگران از بازی‌های لیگ لذت نمی‌برند و همچنین بازیکن شاخصی در تیم‌ها نمی‌بینیم ولی در صورتی که قبلا بازیکن‌هایی مثل خداداد عزیزی، عابدزاده، حمید استیلی، مهدوی کیا و... را در زمین می‌دیدیم و همین باعث کشاندن تماشاگران به استادیوم‌ها می‌شد و این بازیکنان جذاب بودند ولی الان جذابیتی در زمین نمی‌بینیم. یکی دیگر از عوامل می‌تواند پرداختن به مسائل حاشیه‌ای مثل مسائل داوری و ناپاک بودن فوتبال است که تماشاگران را از فوتبال خسته کرده است.

وی در ادامه افزود: فدراسیون اولویت را تیم بزرگسالان قرار داده و به تیم امید اهمیتی نمی‌دهد و اگر باشگاه‌ها همکاری نکنند و بازیکن ندهند تیم امید لطماتی می‌خورد. باید طوری برنامه ریزی کنند که همه سود ببرند و باشگاه‌ها هم باید از خود گذشتگی بکنند و به تیم امید کمک کنند.

ابوالقاسم پور درخصوص بازی دیروز مقابل پیشکسوتان استقلال گفت: تیمی که من دیروز دیدم پیشکسوتان استقلال نبود و به جز دین محمدی و اکبرپور بقیه بازیکنان را نشناختم و از جاهای دیگر بازیکن آورده بودند. دیروز پایم را از پشت زدند و از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و مجبور شدم پایم را گچ بگیرم. وی در پایان خاطر نشان کرد: بازی برد و باخت دارد و من هم به آن‌ها تبریک می‌گویم. در ضربات پنالتی شکست خوردیم ولی برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391