برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابوالقاسم‌پور: من هم جای رویانیان بودم از بازیکنانم حمایت می‌کردم

شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۵ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال کشورمان: هر کس جای رویانیان باشد از بازیکنانش حمایت می‌کند.

بهنام ابوالقاسم‌پور

بهنام ابوالقاسم‌پور پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: این کار، کار زشت و ناپسندیده‌ای است ولی با محروم کردن کار درست نمی‌شود.

بازیکنان باید ضرر و زیان قلیان کشیدن را بدانند و باید این راهم بدانند که الگو هستند و بر روی جوانان تأثیرگذارند.

وی در ادامه بیان داشت: بنده معتقدم که در این موضوع محرومیت نمی‌تواند راه‌حل مناسبی باشد بلکه باید برای آن فرهنگ‌سازی شود تا جوانان با میل خودشان به سمت این کار نروند و گرنه با زور امکان‌پذیر نیست.

ابوالقاسم‌پور افزود: من هم بودم قطعاً از بازیکنانم حمایت می‌کردم. رویانیان هم می‌داند که این‌کار، کار بدی است ولی در این شرایطی که پرسپولیس در آن قرار دارد و دربی در پیش است و همچنین تیم ملی که در راه جام جهانی است هر کس هم جای او باشد قطعاً از بازیکنانش حمایت می‌کند و در این برهه از زمان محروم کردن بازیکنان جوانی مثل صادقیان و مسلمان کار درستی نیست.

وی در ادامه در خصوص بازی فردای ایران مقابل ژاپن گفت: شرایط خیلی سخت است.ژاپن یکی از تیم‌های مدعی در همه رده‌‌های سنی در فوتبال آسیا است.

آن‌‌ها روی فوتبالشان خیلی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و حتی یک تیم خیلی جوان را راهی این مسابقات کرده‌اند تا نتیجه آن را در المپیک ببینند. ژاپنی‌ها همیشه با برنامه کار کرده‌اند و نتیجه‌اش را هم گرفته‌اند.

ابوالقاسم‌پور در پایان خاطرنشان کرد: ژاپنی‌ها در فوتبال پایه خیلی خوب کار کرده‌اند و انگیزه زیادی هم دارند ما هم با تمام نیرو روبروی ژاپن قرار می‌گیریم و امیدواریم با همین تیم هم نتیجه بگیریم و ان‌شاءالله فقط آبرو حفظ شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391