برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افاضلی:دل منصوریان شکست

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۹ — اوج نیوز

سرمربی تیم زیر ۲۲ سال گفت:علیرضا منصوریان فکر می‌کرد می‌تواند همراه این تیم قهرمان شود و حتی سهمیه المپیک را بگیرد اما درست جایی که انتظار حمایت داشت، همه تنهایش گذاشتند.

هومن افاضلی

هومن افاضلی درباره اینکه پس از کناره گیری علیرضا منصوریان هدایت این تیم را عهده دار شد عنوان کرد:نمی‌توانسم به ملت خودم پشت کنم چون مردم به این تیم هنوز امیدوارند.گر الان هم قبول کردم در این سمت باشم و تیم ملی را به این تورنمنت ببرم به این دلیل است که نمی‌خواهیم سهمیه المپیک‌مان بسوزد. نمی‌خواهم عده‌یی بیایند و بگویند اینها گروهی بودند که جرات نداشتند تیم ملی را به سرانجام برسانند.هر چند معتقدم تیمی که بازیکنانش را ندارد،تیمی که سرمربی‌اش را از دست می‌دهد یعنی شرایط بدی را سپری می کند.

وی ادامه داد:تا ۲۰ ماه پیش که علیرضا منصوریان این بازیکنان را به اردو دعوت کرد چه کسی آنها را می‌شناخت و بازی می‌داد. فقط محسن مسلمان در ملوان فیکس بازی می‌کرد اما علیرضا منصوریان اینها را شلاق زد و آماده کرد. بازیکنان تیم ملی امید جدول لیگ را تغییر داده‌اند و تاثیرگذار بوده‌اند. می‌بینید که مربیان برای حضور آنها چقدر وسواس نشان می‌دهند.

سرمربی تیم زیر ۲۲ سال تاکید کرد:ما مقابل کره جنوبی در کیش برنده شدیم. در حالی که امروز هیچ کدام از آن بازیکنان را در اختیار نداریم. همان‌طور که همان‌جا هم بختیار رحمانی، سامان نریمان جهان، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون همراه تیم ما نبودند.علیرضا منصوریان دلش شکست. ۲۰ ماه زحمت کشید. از تمام وجودش برای این تیم مایه گذاشت و روی جوانانی سرمایه‌گذاری کرد که خیلی‌هاشان را کسی نمی‌شناخت. فکر می‌کرد می‌تواند همراه این تیم قهرمان شود و حتی سهمیه المپیک را بگیرد اما درست جایی که انتظار حمایت داشت، همه تنهایش گذاشتند.

افاضلی درباره اینکه به نظرش در این ماجرا چه کسی مقصر است گفت:من الان دنبال مقصر نیستم.البته فدراسیون را مقصر نمی‌دانم. این بدبختی ما به دلیل این است که تقویم بازی‌هایمان به هم خورد. ما باید درس بگیریم و از این پس تقویم تیم ملی امید را هم در برنامه‌ریزی لیگ بگنجانیم. ابتدا قرار بود این بازی‌ها در تعطیلات نیم فصل برگزار شود اما با توجه به اینکه اردوهای تیم ملی بزرگسالان لغو شد قرار شد تیم ملی را ۲۰ اردیبهشت به آقای کی‌روش تحویل بدهند.

وی افزود:اگر طبق همان برنامه‌ریزی، نیم‌فصل لیگ در دی ماه می‌افتاد و برنامه‌ریزی به نفع کی‌روش و تیمش برهم نمی‌خورد اکنون به راحتی می‌توانستیم بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم. این بازی‌ها در تقویم فیفا قرار ندارد و به همین دلیل باشگاه‌ها می‌توانند و این حق را دارند که بازیکنان را در اختیارمان قرار ندهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391