برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آقازمانی: دایی انسان پاکی است مسائل پشت پرده به او نمی‌چسبد

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۰ — فارس

بازیکن تیم فوتبال راه آهن گفت: اگر راه‌آهن به داور پرداختی داشته باید سرمربی تیم از این موضوع مطلع باشد و همه می‌دانند که دایی انسان پاکی است.

سامان آقازمانی

سامان آقازمانی در خصوص باخت سنگین راه‌آهن سورینت به گسترش فولاد تبریز گفت: در تبریز روز بدی داشتیم و نتیجه‌ای رفم خورد که در شان نام راه‌آهن نبود. البته من از تلویزیونبازی را دیدم و چیزی که مشخص بود این بود که سردی هوا برای ما مشکل‌ساز شده بود. البته ما گل زودهنگامی خوردیم و همین موضوع باعث شد شیرازه تیم ما از هم بپاشد. ما در جدول جایگاه خوبی نداریم و در این بازی به فکر گرفتن امتیاز بودیم اما گل که خوردیم روحیه تیم‌مان پایین آمد.

هافبک تیم راه‌آهن درباره اینکه مشکل این تیم در نتیجه‌گیری چیست، اظهار داشت: اول فصل ناداوری‌هایی علیه تیم ما به وجود آمد که تاثیر خودش را بر تیم ما گذاشت. مشکلات داوری نه در یک بازی بلکه چند بازی علیه ما بود و هر چه ناله و شیون کردیم کسی اعتنا نکرد و به نظرم همین موضوع به عدم نتیجه‌گیری ما دامن زد. البته ما در چند بازی هم بدشانسی آوردیم که می‌تواند به باخت مقابل پرسپولیس و استقلال اشاره کنم.ما بازیکنان خوبی داریم و از کادر فنی با دانشی هم بهره‌ می‌بریم اما روحیه تیمی ما پایین است. ۸ هفته مانده که لیگ تمام شود و باید در این مدت نتایج بدی که گرفتیم را جبران کنیم.

آقازمانی در خصوص اینکه وحید طالب‌لو گفته که بازیکنانی که از کانال ابراهیم‌زاده وارد راه‌آهن شوند، در این تیم فیکس بازی می‌کنند، اظهار داشت: من از این موضوع مطلع نیستم چرا که من با راه‌آهن قرارداد داشتم و توسط کسی به تیم نیامدم. من با علی دایی به راه‌آهن آمدم و شاید اگر قرارداد نداشتم تصمیم دیگری می‌گرفتم. اما اجازه بدهید که در این باره حرفی نزنم چرا که تازه به تمرینات بازگشتم و نمی‌خواهم دوباره وارد حاشیه شوم.

وی در مورد مشکلاتی که برای زنجانی مالک باشگاه راه‌آهن سورینت به وجود آمده تصریح کرد: این مشکلات در پرداختی‌های ما هم مشکل‌ساز شده طوری که از ابتدای فصل تاکنون فقط ۳۰ درصد از قراردادمان را گرفتیم اما ما مرد روزهای سخت هستیم و به زنجانی می‌گوییم که تیم را از خوب تحویل گرفتیم و به او خوب تحویل می‌دهیم. باید دست برادر را در روزهای سخت گرفت و امیدواریم که مشکل او هم به زودی برطرف شود.

بازیکن راه‌آهن در مورد رای پرونده محسن قهرمانی که مربوط به تیم راه‌آهن هم می‌شده، افزود: من از نیم فصل دوم سال گذشته به این تیم آمدم اما این را می‌دانم که اگر قرار است پرداختی به داور انجام شود باید مربی تیم اطلاع داشته باشد و همه علی دایی را می‌شناسند که نیازی به این حرف‌ها ندارد. سال گذشته مگر چه امتیازی از سوی داوران به ما داده شده که این حرف‌ها درست شده است. دایی انسان پاکی است و همه این موضوع را می‌دانند. حتی آقای زندی که با محرومیت مواجه شده، انسان پاکی استکه یک سال و نیم است به فوتبال وارد شده و فکر می‌کنم آراء متناقضی صادر شده است.

آقازمانی ادامه داد:‌من از هیچ موضوعی مطلع نیستم و فقط از برنامه نود و خبرنگاران این موضوع را شنیدم. اما معتقدم که کمیته انضباطی به دنبال اجرای عدالت است و بقیه قضایا را نمی‌دانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391