برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرارداد عقیل اعتمادی برای تراکتورسازی دردسرساز می شود؟

دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — گل

مسوولان تراکتورسازی در شرایطی پول عقیل را پرداخت نمی کند که فدراسیون ایران که ITC او را برای فدراسیون هلند فرستاده است

عقیل اعتمادی دروازبان جوان و دورگه ایرانی هلندی سابق تراکتورسازی بعد از جدایی از این تیم نتوانسته حقوق خود را دریافت کند.اعتمادی در این مورد می گوید:«باشگاه تراکتور مقداری از قراردادم را نداده است و متاسفانه اصلا پیگیر این موضوع نیز نیستند. تلاش میکنم با مدیر تراکتور صحبت کنم ولی‌ آنها مشخص نمی کنند چه زمانی بدهی خود را پرداخت خواهند کرد. می‌توانم از طریق فیفا پولم را دریافت کنم اما به دلیل علاقه ای که به این باشگاه و طرفدارانش دارم نمی خواهم با مشکل روبرو شوند.»

از سوی دیگر مدیربرنامه های او اینطور توضیح می دهد:«عقیل نیم فصل گذاشته به هلند برگشته بود. آن زمان بیش از ۵ ماه از موعد پرداخت قرارداد گذشته بود و می توانستیم شکایت کنیم ولی‌ عقیل دوست داشت برگردد و باشگاه نیز چنین درخواستی داشت. با باشگاه صحبت کردیم و قرار شد قرارداد جدیدی را به قرارداد قبلی اضافه کنیم تا مبلغ باقی مانده به ریال محاسبه شود.»

مدیربرنامه های او سپس توضیح داد:« قرار بود قرارداد به دو زبان انگلیسی و فارسی تنظیم شود اما روز بازگشت به عقیل قرارداد جدید به زبان فارسی داده بودند تا امضا کند ولی عقیل فارسی بلد نبود. گفتند چیز خاصی‌ نیست و برای فدراسیون خواهند فرستاد ولی‌ متاسفانه در آن قرارداد چیز دیگری نوشته شده بود. اگر باشگاه طبق توافق عمل نکند با مدارکی که داریم به فیفا شکایت خواهیم کرد که عواقب محرومیت و جریمه تراکتورسازی بر عهده دوستانی خواهد بود که این وضعیت را درست کرده اند.»

مسوولان تراکتورسازی در شرایطی پول عقیل را پرداخت نمی کند که فدراسیون ایران که ITC او را برای فدراسیون هلند فرستاده است قید کرده اند اعتمادی وظایف خود را به درستی انجام داده است و مالیات قرارداد نیز بر عهده باشگاه طرف ایرانی بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391