برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آقای اکبرپور! ۸ دقیقه بازی کردی پایت را گرفتی؟ آقای جمشیدیان! تکلیف ما را مشخص کن

چهارشنبه، ۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۴ — فارس

سرمربی تیم استقلال در جریان تمرین امروز از دو بازیکن تیمش انتقاد شدیدی کرد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ امروز تمرینات آماده سازی خود را برای دیدار با ملوان برگزار کرد. حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، محمد قاضی، ایمان باصفا و پژمان منتظری غایبان تمرین امروز بودند.

حیدری در تماس با کادرفنی اعلام کرده دچار سرماخوردگی شده است.

منتظری شب گذشته از بازیکنان استقلال خداحافظی کرد و به همین دلیل در تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت.

گفته می شود این بازیکن امروز در تدارک سفر به کشور قطر است و برای انجام امور مالیاتی در اداره مالیات حاضر شده ولی به احتمال فراوان این بازیکن آبی پوشان را در دیدار با ملوان همراهی خواهد کرد.

* سرمربی استقلال به محض دیدن یکی از نزدیکان منتظری سراغ این بازیکن را گرفت و می گفت منتظری کجاست.

* یکی دیگر از اتفاقات مهم در تمرین امروز بازگشت ساموئل به تمرین بود. استقلالی‌ها به محض دیدن این بازیکن به وی خوشامد می گفتند و از وی می پرسیدند از پول چه خبر؟

درحالی که سرمربی استقلال با لباس شخصی وارد کمپ شد به همراه مرتضی کامرانی وضعیت رختکن‌ها را از وی می پرسید.

رئیس کمپ استقلال نیز توضیحاتی را به قلعه نویی داد و سرمربی آبی پوشان خواستار آماده سازی هر چه بیشتر رختکن‌ها برای فصل سرما شد.

* کریم بوستانی که به دلیل درگذشت خواهرش به اهواز سفر کرده بود امروز به تمرین بازگشت. بازیکنان و کادرفنی به محض دیدن بوستانی به وی تسلیت گفتند.

* در حالی که تمرینات استقلال استارت نخورده بود قلعه نویی از صالح سوال کرد که چرا اکبرپور جدا تمرین می‌کند که مربی استقلال پاسخ داد او می گوید پایش درد گرفته است. سرمربی استقلال اکبرپور را فرا خواند و گفت ۸ دقیقه بازی کردی پایت را گرفته ای . هافبک استقلال پاسخ داد امیرخان پایم درد می‌کند که قلعه نویی در جواب به او گفت پایت درد می‌کند به کلینیک برو و آنجا تمرین کن. تا زمانی که من نگفته ام دیگر در تمرین شرکت نکن. همین موضوع کافی بود تا اکبرپور بگوید آقا مشکلی نیست تمرین می کنم که قلعه نویی اصرار داشت که او به کلینیک برود اما در نهایت هافبک آبی پوشان در کنار دیگر بازیکنان تمرین خود را ادامه داد.

*درست چند لحظه بعد از این اتفاق قلعه نویی، جمشیدیان را دید و با حالت اعتراض آمیز به او گفت آقای جمشیدیان چه می کنی. تکلیف ما را روشن کن. اینگونه که نمی شود؟ هافبک استقلال خطاب به قلعه نویی توضیحاتی ارائه کرد و در مورد مصدومیت و نحوه پشت سر گذاشتن آن به سرمربی آبی پوشان توضیح داد.

قلعه نویی هم گفت اگر مشکلی نداری چرا با تیم تمرین نمی کنی. ما بازیکن گرفته ایم و روی آن حساب کرده ایم که همین موضوع باعث شد تا جمشیدیان امروز با کاور سبزرنگ در کنار دیگر بازیکنان در کار گروهی شرکت کند.

*بازیکنان اصلی که مقابل داماش به میدان رفته بودند بعد از ۲۰ دقیقه ریکاوری محل تمرین را ترک کردند.

* آرش برهانی در جریان تمرین برای دقایقی با میرشاد ماجدی و مجید صالح صحبت کرد.

* طبق اعلام کادرفنی استقلال تمرین آبی پوشان فردا ساعت ۱۵ در کمپ حجازی پیگیری خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391