برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آل نعمه: بازی پرسپولیس را نه سخت می گیریم نه آسان

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۷ — گل

بازی با پرسپولیس بازی خاصی است، و خاص بودن آن به این دلیل است پرسپولیس تیم بزرگی است و صدر جدول هم هست

احمد آل نعمه یکی از ستون های خط دفاعی نفت تهران درباره شرایط تیمش در جدول رده بندی و پیش بینی اش از آینده می گوید:«شرایط ما در جدول خیلی خوب است. از همان شروع لیگ با زحمت هایی که بازیکنان،کادر فنی و مدیریت کشیدند و واقعا هم از آنها تشکر می کنم،از ردۀ چهارم پایین تر نیامدیم و توانستیم در شرایط مطلوب در جدول باقی بمانیم. باید دست مریزاد گفت به این تیم که امسال توانسته امتیازات خوبی کسب کند که واقعا هم حقش بوده و امیدواریم که تا آخر فصل هم بتواند همین روند را ادامه دهد.»

قهرمانی یا کسب سهمیه ؛نفت به کدام یک فکر می کند؟«خب، در مورد اینکه تیم نفت بتواند قهرمان شود یا نه، فکر می کنم کمی جای سوال دارد. ولی هم مدیریت و هم بازیکنان دو سالی است که در مسابقات لیگ خیلی خوب کار می کنند. به خصوص امسال با یحیی گل محمدی شرایط تیم بسیار خاص است، هم به لحاظ شرایط جدولی و هم اینکه فوتبال خوبی بازی می کنیم و خوب نتیجه می گیریم و ان شاءالله استحقاقش را داریم که سهمیۀ آسیایی هم بگیریم. »

وی ادامه می دهد:«بازی با تیم های بالای جدولی مان که از بازی با پرسپولیس شروع می شود و تیم هایی که می توانیم ازشان امتیاز بگیریم. حتی به فکر قهرمانی هم هستیم،البته نه اینکه تنها در حد حرف باشد،ان شاءالله که بتوانیم مثل گذشته در عمل هم بازی های خوبی ارائه کنیم.به خصوص بازی هایی که همه انتظار دارند از آنها امتیاز بگیریم، مثل استقلال خوزستان و داماش که ما ۴ امتیاز خانگی را از دست دادیم. واقعا در نیم فصل دوم شرایط سخت است.ان شالله که بتوانیم هم از تیم های بالای جدول امتیاز بگیریم و هم از تیم های پایین جدول که از قبل فکر می کنیم برنده ایم،امتیاز لازم را بگیریم.»

آل نعمه که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده درباره بازیکنان جدید نفت می گوید:«بازیکنانی که در نیم فصل به تیم نفت اضافه شدند واقعا همه با جان و دل تمرین می کنند و جز به موفقیت تیم به چیز دیگری فکر نمی کنند. هادی نوروزی ، مجتبی شیری و وحید شیخ ویسی به تیم ما اضافه شدند و با وجود اینکه از تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتند باز هم تیم نفت را انتخاب کردند و خدا را شکر خریدهایمان خریدهای خوبی بوده.»

اما بازی حساس روز جمعه مقابل پرسپولیس و نظر مدافع خوزستانی نفت:«بازی با پرسپولیس بازی خاصی است، و خاص بودن آن به این دلیل است پرسپولیس تیم بزرگی است و صدر جدول هم هست و این امر هم به جذابیت بازی اضافه می‌کند و هم اینکه نمی توان گفت که این بازی حساس نیست و ما نبایدبازی روز جمعه را نه خیلی سخت بگیریم و نه اینکه دست کم بگیریم.»

وی ادامه می دهد:«در کل فکر می کنم بازی خوبی بشود،با شناختی که از علی دایی و یحیی گل محمدی که با وی کار می کنیم دارم، هر دو تیم، تیم هایی نیستند که بسته بازی کنند یا به قولی روی اتفاقات بازی کنند. طوری بازی می کنند که فکر می کنم هر کسی که به ورزشگاه بیاید از دیدن بازی لذت ببرد.امیدوارم که بتوانیم روز جمعه سه امتیاز بازی را بگیریم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391