برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور: با وجود مشکلات مالی ۳۶ رشته را مدیریت کردیم

یکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۱ — باشگاه خبرنگاران

در ادامه جلسات بررسی عملکرد انجمنهای ورزشی، نشست مشترک رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی با مسئولان انجمنهای آلیش، دراگون بوت، اسکی روی آب، جهت یابی، فوتبالدستی، فوتوالی و موی تای برگزار شد.

علیرضا علیپور

به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در ادامه جلسات بررسی عملکرد انجمنهای ورزشی، نشست مشترک رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی با مسئولان انجمنهای آلیش، دراگون بوت، اسکی روی آب، جهت یابی، فوتبالدستی، فوتوالی و موی تای برگزار شد.

در این نشست ابتدا "محمد علیپور" رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی خطاب به مسئولان انجمنها گفت: از سال گذشته تاکنون با توجه به محدودیتهای بزرگ مالی و بدهی های فراوان حرکت روبه جلو داشتیم و ۳۶ رشته را در قالب ۱۶ انجمن مدیریت کردیم و با وجود حداقلهای مالی اولویت بندی نمودیم و اجازه ندادیم که اهدافمان بدون حرکت و برنامه باشد.

وی اظهار داشت: اما این نقصانهای مالی و محدودیتهای اقتصادی یک حسن بزرگ را به همراه داشت چرا که انجمنها را مجاب کرد تا بتوانند به سوی اسپانسرها و حامیان مالی بروند و روی پای خود بایستند و مسابقات داخلی را برگزار نموده و حتی تیمهای خود را به رقابتهای برون مرزی اعزام کنند.

علیپور افزود: اما ما موفقیتهایی را در بحث بدست آوردن جایگاه در ورزش کشور داشتیم که با تلاش و حمایتهای شما، عضو ۲۶ رشته اصلی کمیته ملی المپیک شدیم و مورد تایید IOC قرار گرفتیم و با توجه به جوان بودن این فدراسیون این مهم یک پوئن بزرگ برای فدراسیون انجمنهای ورزشی محسوب می شود.

رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی اذعان داشت: در گام بعدی در تلاش هستیم که روسای انجمنها به عضویت فدراسیون در آیند و حق رای داشته باشند و برای ثبت رسیدن این کار اساسنامه جدید فدراسیون را طراحی خواهیم کرد.

او اضافه کرد: اتفاق مهم بعدی دعوت کمیته ملی المپیک از ۴ رشته این فدراسیون برای حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون است که می تواند کار انجمنها را در بوته آزمایش جدی قرار دهد و در این راستا ما تمام تلاش و حمایت خود را بکار می گیریم که این رشته‌ها به کره جنوبی اعزام شوند.

علیپور در پایان ضمن تشکر و قدردانی از انجمنها و فعالیتهای بهینه آنها گفت: با تمام کمبودها و کاستی‌ها انجمنها کار را به نحو احسن انجام می دهند و همگی در راستای توسعه و گسترش رشته های خود گام بر می دارند و این کوشش بی دریغ آنها بر من و فدراسیون انجمنهای ورزشی پوشیده نیست.

در ادامه روسای انجمنهای حاضر ضمن ارائه عملکرد خود، اهم فعالیتها و برنامه های مهم پیش روی انجمنهای تحت هدایت خود را تشریح کردند.

شایان ذکر است "دلداده مهربان" دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی نیز در این نشست حضور داشت و دیدگاهها و راهکارهای مختلف خود را به حاضران ارایه داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391