برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از حق پخش ۱۶۰ میلیارد تومانی فوتبال دفاع کنید

چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۴ — فارس

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان در نامه‌ای به مجمع نمایندگان مجلس استان خواست که آنها از حق پخش ۱۶۰ میلیارد تومانی فوتبال در مجلس دفاع کنند.

قربانعلی الماسخاله اظهار داشت: نامه‌ای برای مجمع نمایندگان مجلس استان گیلان نوشتم و در آن نامه از نمایندگان خواستم تا از حق پخش ۱۶۰ میلیارد تومانی فوتبال در مجلس دفاع کنند. زیرا اگر حق پخش واقعی فوتبال به باشگاه‌ها پرداخت شود و این مسئله در قانون بودجه لحاظ شده و ردیف بودجه‌ای در این مورد لحاظ شده باشد در آن صورت دیگر فوتبال نیازی به کمک مستقیم دولت ندارد.

وی ادامه داد: در همه دنیا باشگاه‌ها از حق پخش تلویزیونی بیشترین درآمد خود را دارند و اگر در ایران چنین اتفاقی رخ دهد دیگر نیازی نیست که کارخانه‌هایصنعتی وابسته بهدولت بخواهند به باشگاه‌ها کمک مستقیم کنند. باشگاه‌ها با حق پخش واقعی و همچنین جذب اسپانسر می‌توانند به بقای خود ادامه دهند.

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان افزود: از دیگر رؤسای هیأت فوتبال می‌خواهم تا چنین درخواستی را از نمایندگان مجلس استان داشته باشند تا حق پخش قانونی و واقعی فوتبال پرداخت شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391