برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به خاطر تیم امید از خودم گذشتم؛ نیاز به آرامش و حمایت داریم

جمعه، ۱۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۸ — مهر

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران با اشاره به قبول مسئولیت این تیم گفت: با توجه به شرایطی که تیم بعد از استعفای آقای منصوریان داشت و بازیکنان اصلی هم در اختیار تیم نبودند، به خاطر حفظ این تیم و سهمیه حضور در مقدماتی المپیک از خودم گذشتم و مسئولیت تیم را پذیرفتم.

هومن افاضلی

هومن افاضلی ضمن بیان این مطلب افزود: تیمی که نزدیک به ۲۰ ماه با یک سرمربی کار کرده بود و بازیکنان اصلی اش را در اختیار داشت به ناگاه با تغییراتی مواجه شد که کار را سخت تر از گذشته کرد. در این شرایط ممکن بود هر مربی این مسئولیت را نپذیرد و به خاطر شرایطی که به وجود امده است نگران کارنامه اش بود، اما بنده به خاطر اینکه این تیم حفظ شود و بتواند در مقدماتی المپیک هم حضور داشته باشد پذیرفتم تا هدایت این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا را برعهده داشته باشم.

وی با بیان اینکه شرایط حضور در مسابقات قهرمانی آسیا سخت و دشوار است خاطرنشان کرد: حتی اگر تیم ایران با ترکیب اصلی و کادر قبلی به مسابقات قهرمانی آسیا می رفت بازهم مشخص نبود بتواند از گروهش صعود کند. حالا که شرایط کاملا فرق کرده و نه کادر قبلی حضور دارد و نه بازیکنان اصلی. با این حال ما برای آبروداری و دفاع از اعتبار فوتبال ایران به این مسابقات می رویم و تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

افاضلی با بیان اینکه از همه مسئولان و رسانه‌ها درخواست حمایت داریم گفت: واقعیت این است که ما برای تمرین و آماده سازی تیم زمانی در اختیار نداریم و تنها به آرامش و حمایت اهالی فوتبال نیاز داریم تا بتوانیم در این مسابقات نتایج خوبی بگیریم. در واقع ما بدون اینکه کار خاصی انجام داده باشیم به این مسابقات می رویم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که بتوانیم به موفقیت برسیم.

وی تاکید کرد: در این راه آرامش و بدون حاشیه بودن تیم مهمترین فاکتور برای موفقیت است که امیدوارم همه اهالی فوتبال و خصوصا رسانه‌ها به ما کمک کنند تا بتوانیم این تیم را با بهترین شرایط ممکن به مسابقات قهرمانی آسیا ببریم و نتیجه بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391