برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از ۲۴ پرسپولیس تا ۳۲ نفت؛آپاچی جمعه می درخشد؟

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۴۲ — گل

نوروزی از هفته هفدهم و مصاف با صبای قم در ترکیب اصلی نفت قرار گرفت و در همان بازی اول گل زد.یحیی در سه بازی مقابل داماش،راه آهن و استقلال اهواز هم او را در ترکیب اصلی قرار داد

هادی نوروزی

هادی نوروزی همان مهاجم نیمکت نشین پرسپولیس است که حالا برای نفت بازی می کند.نوروزی در ششمین فصل حضور در پرسپولیس و درحالی که بعد از علی عسگری باسابقه ترین بازیکنان تیمش به حساب می آمد برعکس دوره قبل سرمربیگری دایی در پرسپولیس تبدیل به نیمکت نشینی فیکس در تیم خود شد تا جایی که دایی در تمام نیم فصل تنها در سه بازی او را از ابتدا در ترکیب اصلی قرار داد .«هادی گل» یا همان آپاچی پرسپولیسی‌ها که به خاطر به ثمر رساندن سه گل در مصاف با استقلال(که البته دو تایش در جام ولایت به ثبت رسیده) بعضا مورد توجه هواداران بود در یک و نیم سال اخیر با انتقادات زیادی از سوی همین هواداران مواجه شد.

بیشترین انتقادی که به هادی نوروزی وارد می‌شد این بود که او توپ زیاد لو می دهد و همواره دنبال خطا گرفتن و پنالتی گرفتن است.انگ گل نزن بودن هم در این سال‌ها مثل غلامرضا رضایی به پیشانی او چسبیده شده بود اما هادی هم مثل غلامرضا برای فرار از اتهامات به این نکته اشاره می کرد که او در پست مهاجم نوک بازی نمی کند و با بازی در کناره‌ها بیشتر انرژی اش را صرف دویدن کنار خط طولی می کند.

نوروزی امسال و در طول یک نیم فصل تنها ۳۱۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد و البته از گلزنی هم دور بود تا سرانجام نیمکت نشینی او را عاصی کند و خواستار جدایی شود.نوروزی که یکی دو بار توسط افشین قطبی به تیم ملی دعوت شده بود در سودای بازگشت به تیم ملی از پرسپولیس جدا شد و به تیم گل محمدی پیوست که حداقل پارسال و در نیم فصل دوم بیشتر از او به نسبت علی دایی در ترکیب پرسپولیس استفاده می کرد.

نوروزی از هفته هفدهم و مصاف با صبای قم در ترکیب اصلی نفت قرار گرفت و در همان بازی اول گل زد.یحیی در سه بازی بعدی مقابل داماش،راه آهن و استقلال اهواز هم او را در ترکیب اصلی قرار داد و نوروزی دوم نفتی‌ها هم یکی از مردان کلیدی زردهای تهران شد.نوروزی در مصاف با راه آهن هم موفق به گلزنی شد تا در طول ۳۳۶ دقیقه بازی برای نفت دو گل در کارنامه اش به ثبت برساند.

نکته جالب اینجاست که هادی گل در همین ۵ هفته که از نیم فصل دوم گذشته ۲۶ دقیقه بیشتر از کل نیم فصل اول بازی کرده و او که با پیراهن شماره ۲۴ پرسپولیس در این فصل موفق به گلزنی نشده بود یک بار بیشتر از زمانی که پیراهن سرخ را به تن می کرد، با پیراهن شماره ۳۲ نفت در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

حالا قرار است هادی نوروزی برای اولین بار با لباس زرد نفت مقابل تیمی قرار بگیرد که بیش از ۵ سال برای آن دوید و تلاش کرد.آیا توپ آپاچی مثل بیشتر بازیکنانی که مقابل تیم سابق شان بازی می کنند برای شکست پرسپولیس پر است یا او مقابل بهترین خط دفاع لیگ کاری از پیش نخواهد برد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391