برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خداد عزیزی:باز دم تبریزی‌ها گرم که تراکتور در تبریز تنها نیست

پنجشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۰ — گل

من هیچ وقت نگفتم تراکتور هواداران زیادی ندارد و محبوبیت ندارد بلکه گفتم تراکتور به اندازه استقلال و پرسپولیس هوادار ندارد،

خداداد عزیزی

اظهارنظر خداداد در جشن پنجاه سالگی پرسپولیس در مورد تراکتور و هوادارانش حاشیه‌ای‌ها را برای وی به وجود آورد.

در همین رابطه با خود خداداد عزیزی صحبت کردیم تا ببینم واقعیت قضیه از چه قرار بوده است. عزیزی این مهاجم نه چندان دور فوتبال ایران می‌گوید:« در مراسم باشگاه پرسپولیس از من پرسیدند که نظرت در مورد هواداران تیم‌های فوتبال چیست که من پاسخ دادم هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس و استقلال هوادار ندارد و این را می‌توان از آماری که وجود دارد فهمید شما اگر ببینید حتی در روستاهایی که فوتبال در آنجا جریان ندارد یکی به رنگ آبی و دیگری به رنگ قرمز. من هیچ وقت نگفتم تراکتور هواداران زیادی ندارد و محبوبیت ندارد بلکه گفتم تراکتور به اندازه استقلال و پرسپولیس هوادار ندارد، شما اگر نگاه کنید در خود تبریز در بازی‌های استقلال یا پرسپولیس با تراکتور می‌بینیم که قسمتی از استادیوم تبریز قرمزپوش و آبی‌پوش می‌شود وگرنه اگر بخواهیم منصفانه به قضیه نگاه کنیم شاید بعد از استقلال و پرسپولیس تراکتور از تیم‌های پرطرفدار ایران است و این بر هیچ کس پوشیده نیست. من همیشه به تمام تیم‌ها و هوادارانشان احترام گذاشتم و مردم عزیز آذربایجان و تبریز هم از این قاعده مستثنی نیستند. باز دم آنها گرم که همیشه تیمشان را تشویق می‌کنند و تیم تراکتور در شهر خودش تبریز تنها نیست.» وی در ادامه در مورد شرایط ابومسلم می‌گوید:« به خدا دیگر خسته شدم نه روی قرض کردن از دوستانم را دارم نه زور خرج کردن برای ابومسلم من از این تیم خداحافظی کردم و دیگر توانایی انرژی گذاشتن برای این تیم را ندارم، تا کی باید برای هزینه‌های بلیت هواپیما و مسائل دیگر بخواهم پول قرض کنم و پول جور کنم تا ابومسلم سر پا بماند؟الان دیگر ابومسلم برای خود دولت است و شخصی نیست. این تیم متعلق به اداره تربیت بدنی استان است و امیدوارم حالا از ابومسلم حمایت شود تا این تیم تنها نماند. من ابومسلم را خیلی دوست دارم و طاقت دیدن ابومسلم را در این شرایط ندارم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391