برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهمنی: امیدوارم عدم پخش تبلیغ عمدی نباشد

سه‌شنبه، ۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۴ — فارس

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت: در این شرایط سخت اقتصادی که همه باشگاه‌ها مشکل مالی دارند باید دست به دست هم دهیم تا تبلیغات پخش شود.

حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ اظهار داشت: به خاطر تصویربرداری نامناسب تبلیغات پخش نشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عمدی بود یا خیر گفت: انشاءالله که عمدی نبوده، باید با استانداردهای لازم AFC تصاویر پخش شود ما اینها را با تصاویر AFC مقایسه کرده‌ایم.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در ادامه گفت: در این شرایط سخت اقتصادی که همه باشگاه‌ها مشکل مالی دارند باید دست به دست هم دهیم تا تبلیغات پخش شود. باشگاه داماش گیلان به خاطر مشکلات مالینتوانست به تهران بیاید و لنگ ۵۰ میلیون تومان بودند.

بهمنی در مورد اینکه این مسئله به خاطر درخواست حق پخش زیاد از صدا و سیما بود یا خیر گفت: قطع تبلیغات به خاطر حق پخشنبود و۱۰ دقیقه تبلیغات پخش نشدنهزینه هنگفتی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391