برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیار و کریمی تنها هافبک های گلزن لیگ

یکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۲ — گل

تنها بختیار رحمانی و علی کریمی هستند که برای تیم هایشان ۵ و ۴ گل زده اند و جزو بهترنی گلزنان تیم هایشان به حساب می آیند

از افت گلزنی و ضعف مهاجمان مان در لیگ برتر دوره سیزدهم هر چه بگوئیم کم گفته ایم.قیاس جدول گلزنان مان هم با لیگ های اروپایی قیاس مع الفارغی است اما وضعیت گلزنان ما اسفناک و نگران کننده است. جدا از این نکته مهمی که در همین جدول نیم بند گلزنان به نگرانی‌ها می افزاید نداشتن هافبک های گلزن در تیم هاست به طوری که در بین اسامیبازیکنان ۹ تا ۴ گله لیگ برتر که تعدادشان به ۲۷ نفر می رسد تنها دو هافبک داریم که در این جمع قرار می گیرند.

اگر نفراتی مثل رجب زاده و خلعتبری را که بال های تهاجمی اند و جزو مهاجمان قرار می گیرند از دایره هافبک‌ها جداکنیم تنها بختیار رحمانی و علی کریمی هستند کهبرای تیم هایشان ۵ و ۴ گل زده اند و جزو بهترنی گلزنان تیم هایشان به حساب می ایند. این در شرایطی است که بسیاری از هافبک های تهاجمی تیم‌ها که در پست ۱۰ بازی می کنند و به دروازه رقبا نزدیک هستندموفق به گلزنی نشده یا تعداد گل هایشان بسیار پائین است تا مشخص شود آمار پائین تیم‌ها در گل زده را به غیر از ضعف مهاجمان در زدن ضربات آخر در جاهای دیگری هم باید جست و جو کرد .

در لیگ برتر سیزدهم هافبک های پست ۱۰ نه خوب پاس گل می دهند نه خودشان گل می زنند ،نمونه اش محمد نوری در پرسپولیس که نیم فصل اول کم بازی نکرد اما بر خلاف دو سه فصل گذشته نه پاس گل داد نه گل زد. آیا این ضعف را هم باید گردن مربیان و اصول تدافعی آنها انداخت یا این خود بازیکنان هستند که در فصل منتهی به جام جهانی به صورت خودجوش همه با هم افت کرده اند و در سطح پائین برای به دست آوردن پیراهن تیم ملی تلاش می کنند؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391