برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سهراب بختیاری‌زاده رسما نفر اول تاریخ فوتبال ایران

پنجشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۹ — گل

بختیاری‌زاده نه تنها رکورد کسوت در لیگ برتر بلکه رکورد سن و سال در تمام ادوار برگزار شده از مسابقات لیگ را در اختیار دارد

سهراب  بختیاری‌زاده

علیرغم آنکه در منابع و سایت‌های مختلف تاریخ تولد سهراب بختیاری‌زاده را ۵۱، ۵۲،۵۳ و ... تا سال ۵۷ می‌ دانند اما دو چیز در روایت تولد سهراب مشترک است.

اول آنکه سهراب بختیاری‌زاده متولد ۲۰ شهریور است و دوم آنکه همه این سال‌ها اشتباه است سهراب بختیاری‌زاده براساس آنچه واقعیت شناسنامه‌ای او می‌گوید و در منابعی مثل ویکی‌پدیا موجود است در سال ۲۰ شهریور ۵۱ به دنیا آماده است و در حال حاضر ۴۱ سال و ۱۴۰ روز دارد و رسما مسن‌ترین بازیکن تمام ادوار فوتبال ایران است. حتی علی پروین که حرف از رکورد بسیار بزرگ او در دوران فوتبال وجود دارد قبل از رسیدن به ۴۱ سالگی در تیرماه سال ۱۳۶۶ کفش‌ها را آویخت.

هر چند ابراهیم قاسمپور در سنین بیشتر از سهراب بختیار‌ی‌زاده برای تیم صنعت نفت در لیگ‌های دسته‌های پایین‌تر بازی کرد اما بی‌هیچ تردید سهراب بختیاری‌زاده نه تنها رکورد کسوت در لیگ برتر بلکه رکورد سن و سال در تمام ادوار برگزار شده از مسابقات لیگ را در اختیار دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391