برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریم باوی: سیدصالحی می‌تواند تیر خلاص پرسپولیس را در دربی شلیک کند

پنجشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۵ — خبرآنلاین

کریم باوی می گوید سرپا شدنش را مدیون استیلی، یوسفی و دکتر طاهری‌اعظم است.

کریم باوی

کریم باوی سرطلایی سابق فوتبال ایران این روزها در بیمارستان عرفان تهران بستری است. گلزن سابق تیم ‌ملی، پرسپولیس و شاهین که دو عمل جراحی سنگین‌ بر روی لگن و زانویش انجام شده، امیدوار است دوباره بدون عصا و به شکل طبیعی راه برود

از عمل جراحی خودتان حرف بزنید؟

۶ روز پیش از ناحیه لگنم که مشکل داشت مورد عمل جراحی قرار گرفتم و بعد از آن هم به فاصله ۳ روز عمل دیگری بر روی زانوی راستم انجام شد. دکتر طاهری اعظم جراحم بعد از به هوش آمدنم در صحبتی به من گفت که در عمرش عملی به این سنگینی و دشواری انجام نداده بوده و اظهار تعجب می‌کرد که با این وضعیت زانو، من چطور سال‌ها راه می‌رفتم! واقعاً بعد از خدا، سلامتی را مدیون حمید استیلی، طاهری اعظم و اکبر یوسفی هستم و آنها دوباره مرا سر پا کردند.

در مورد دربی حساس پایتخت چه نظری دارید؟

به نظر من مهره‌های پرسپولیس واقعاً بهتر از استقلال هستند اما از آنجا که بر روی نیمکت استقلال هم امیر قلعه‌نویی می‌نشیند و مساوی هم می‌تواند به سود استقلال تمام شود به نظرم بازی مساوی می‌شود.

خودتان در خط حمله بازی می‌کردید، در خصوص خط آتش دو تیم پرسپولیس و استقلال چه نظری دارید؟

حضور سیدصالحی و قاضی در خط حمله دو تیم بسیار حساس و تعیین‌کننده خواهد بود. هوش و ذکاوت سیدصالحی را بهتر از قاضی می‌دانم و اگر دربی روز او باشد این مهاجم می‌تواند تیر خلاص پرسپولیس را در دربی شلیک کند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391