برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: با شنیدن این حرف‌ها فکر می‌کردم خواب می‌بینم!اظهار بی‌اطلاعی عزیزالله محمدی

سه‌شنبه، ۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۱ — فارس

صحبت‌های عابدینی در برنامه ۹۰ شب گذشته با واکنش عزیزالله محمدی و بهروان روبرو شد

غلامرضا  بهروان

صحبت‌های جنجالی امیر عابدینی در برنامه ۹۰ شب گذشته مبنی بر پیشنهاد ۱.۵ میلیارد تومانی به وی توسط عده‌ای برای بالا آوردن تیم داماش در لیگ برتر با سکوت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال وارد فاز تازه‌ای شده است.

شب گذشته عابدینی در برنامه ۹۰ گفت:در جلسه‌ای که به من پیشنهاد ۱.۵ میلیارد تومانی داده شد آقایان عزیزمحمدی و علیپور نیز بودند و من امضای آنها را به عنوان شاهد ماجرا گرفتم. آن فرد بعدها از طریق فدراسیون فوتبال رشد کرد و الان نیز در فوتبال ما حضور دارد.

وی ادامه داد: من همه این موارد را دو ماه قبل به سازمان لیگ گفتم و دو سال قبل هم خود آقای علیپور در جریان بود اما اینکه چرا با این مسائل برخورد نمی‌شود را نمی‌دانم. قبل از لیگ قبلی بود که این اتفاق افتاد چیزی حدود یک سال و نیم قبل. خیلی‌ها این حرف‌هایی که من زدم را می‌دانند اما من می‌زنم و چوبش را هم می‌خورم.

این در حالی است که عزیزمحمدی در این باره سکوت اختیار کرده و تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که آقای عابدینی راست می‌گوید اما یک سال و نیم قبل من در سازمان لیگ نبودم و زمان آقای بهروان بود. درباره صحبت‌های عابدینی هم باید بگویم که اینکه او می‌گوید من و علیپور شاهد این ماجرا بودیم آن موضوع چیز دیگری بود و ربطی به آقایان گریگوری و صدیقی ندارد. رقم دقیق ۱.۵ میلیارد تومان هم در ذهن من نیست اما عابدینی درست می‌گوید.

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات فوتبال که به گفته عزیزمحمدی آن زمان سرپرست سازمان لیگ بود در این خصوص گفت: من در جریان این صحبت‌ها نیستم و آقای عزیزمحمدی باید بگوید که چرا این حرف‌ها را زده است. آقای عابدینی گفت دو سال پیش نه یک سال و نیم پیش و آن زمان محدوده حضور من در سازمان لیگ نبوده است. عابدینی گفته در حضور عزیزمحمدی و علیپور این صحبت‌ها مطرح شده و به نظرم باید به جای این صحبت‌ها مشکل حل شود.

وی افزود: البته چون دیروقت بود من در خواب و بیداری برنامه ۹۰ را دیدم و با شنیدن این صحبت‌ها فکر می‌کردم که خواب می‌بینم. به نظرم باید بررسی کرد و مستندات را دید. معتقدم تاج باید دستور رسیدگی عاجل را به این قضیه بدهد چرا که بازار اینگونه مسائل در فوتبال ما در حال زیاد شدن است اما قسم می‌خورم که زمانی که من در سازمان لیگ بودم چنین حرف‌هایی اصلا مطرح نبود و من به تازگی اینها را می‌شنوم. باید اگر چنین مسائلی وجود دارد با آنها برخورد قاطع شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391